Зв'язатися з нами

Системи обробки документів

У 1972 р. ми з гордістю представили свій перший фотокопіювальний апарат, а наприкінці дев’яностих — лінійку швидкодійних цифрових копіювальних і багатофункціональних апаратів. По цей час ми виготовили понад 13,5 млн. принтерів і копіювальних апаратів, і ми продовжуємо виробництво одних із найпотужніших і найпопулярніших цифрових пристроїв з обробки документів. Наш досвід не обмежується високопродуктивним обладнанням і передовою технологією виробництва тонеру. Також ми розробляємо потужні системи, які допомагають людям використовувати швидші, ефективніші методи роботи, поліпшуючи продуктивність роботи кожного працівника. Наш сучасний асортимент містить широкий вибір пристроїв: від компактних копіювальних апаратів до надзвичайно гнучких швидкісних монохромних і кольорових багатофункціональних пристроїв. А оскільки ми виробляємо не тільки обладнання, а й тонер, споживач неминуче одержує відбитки оптимальної якості — від першої сторінки і аж до найостаннішої.

Рішення з візуалізації

У галузі професійних дисплеїв потрібні жорсткі стандарти, які регламентували б різноманітні ринки і застосування. Хоча кожен випадок пов'язаний із своїми труднощами, усім їм властива потреба в ефективному і надійному рішенні, яке відповідало б конкретним вимогам.

І в напруженій обстановці конференц-залів, і на серйозних виставках Sharp має достатні знання і досвід розробки найкращих у своєму класі інноваційних рішень і створення високоякісних систем візуалізації для кожного випадку.

Поєднуючи інноваційні технології високого класу з прагненням досягати досконалості в усіх своїх проектах, ми абсолютно впевнені в наявності оригінального та високоефективного рішення з рішеннями з візуалізації Sharp для будь-якої задачі, що може з'явитися на вертикальному ринку.

Рішення у галузі енергетики

Компанія Sharp — провідна компанія світового масштабу, яка займається рішеннями у галузі сонячної енергетики. І це почалося не зараз — свідченням нашої спадщини, досвіду і надійності є наша робота в цій галузі протягом понад 55 років.

Наша компанія, яка є науково-практичним центром у галузі енергетики, пропонує:

  • сонячні фотоелектричні модулі для екологічно-безпечного виробництва електроенергії;
  • акумулятори для використання накопиченої енергії за потребою;
  • систему керування та контролю споживання електроенергії «Smart Chap».

Техніка Sharp виробляє електроенергію екологічно безпечним способом і раціонально використовує її, роблячи життя зручнішим і приносячи користь суспільству у цілому світі.