Зв'язатися з нами

Оптимізовані керовані послуги

 • Оптимізовані керовані послуги

  У сучасному діловому світі зберігати конкурентоспроможність важче, ніж будь-коли дотепер. І клієнти, і керівництво, і працівники, — всі хочуть робити менше, а одержувати більше.

  Завдяки оптимізованим керованим послугам ми можемо визначити і посприяти вашому переходу на нове обладнання, методи процеси, які допоможуть працівникам ліпше засвоїти інформацію і працювати продуктивніше, керівництву — зекономити кошти, а клієнтам — одержати ще кращі товари чи послуги.

  Завдяки вдосконаленим цифровим робочим потокам і ефективнішій співпраці оптимізовані керовані послуги поліпшать не лише спосіб доступу і візуалізації даних, а і спосіб взаємодії та обробки інформації. Клієнт може одержувати послуги, починаючи від виконання окремих бізнес-функцій і закінчуючи охопленням функцій цілої організації, відповідно до ділових потреб.

  Процес від виявлення до постійної оптимізації, який поділяється на п'ять етапів, служить стратегічною схемою для будь-якої взаємодії та призначений для забезпечення справжнього співробітництва, гнучкості і масштабованості. У результаті взаємодія може починатися на будь-якому етапі, і наша професійна команда може сприяти вашому переходу до ефективнішої та продуктивнішої праці.

  Послуга підкріплюється нашим асортиментом оптимізованих програмних рішень, професійних послуг, засобів, управління, звітності та відзначеного нагородами обладнання.

 • Оптимізовані документальні послуги

  Оптимізовані документальні послуги зводять у єдиний комплекс наші служби керованого друку, виробництва і керованого вмісту. Пропонуючи комплекс безпечних настроюваних вертикальних послуг, ми можемо надавати оперативну та тривалу конкурентну перевагу робочому місцю нашого клієнта.

  МИ можемо допомогти скоротити витрати на друк, впровадити безпечний і облікований мобільний друк чи автоматизувати робочі процеси. Ми маємо засоби, які дозволять вам ефективніше співпрацювати, безпечніше поширювати інформацію і швидше приймати рішення. А якщо потрібно, ми допоможемо вам максимально використовувати потенціал мобільної робочої сили.

  Приділивши потрібний час, наші консультанти з'ясують ваші потреби та порекомендують інвестиції, завдяки яким процеси друку з робочого місця вдасться прискорити. Поєднання технологій Sharp і масштабованого комплексу програмного забезпечення дозволить вашим співробітникам одержувати потрібну інформацію для виконання своїх завдань.

  Наші технології та послуги побудовано за модульним принципом можна інтегрувати і розгортати в будь-якому порядку чи на будь-який період часу, відповідно до можливостей бюджету.

 • Керовані послуги друку

  Багато підприємств потребують роботи пристроїв друку і сканування, але не мають достатнього часу, ресурсів чи кадрів, які могли б ефективно доглядати за принтерами. Брак централізованого підходу може призвести до зростання непотрібних витрат на адміністрування і витратні матеріали, а також до зниження робочих показників.

  Оскільки принтери і БФП фірми Sharp завжди відзначалися відмінними експлуатаційними характеристиками і надійністю, керовані послуги друку Sharp (MPS) дозволяють одразу зекономити до 30% затрат на друк*. Також можна поступово збільшувати економію в разі розширення комплексу технологій і послуг компанії Sharp для бізнесу.

  Незалежно від того, чи маєте ви лише один пристрій, чи багато техніки Sharp, керовані послуги друку полегшують її обслуговування і підвищують рівень надійності цих робіт. Наші консультанти допоможуть вам оцінити і вдосконалити підхід до друку і сканування та розробити таку політику користування друком, завдяки якій зменшиться кількість відходів, поліпшиться якість друкарського обслуговування користувачів, а також з’явиться можливість керувати обсягами друку.

  *Джерело: Гартнер «Пропозиції з активного керування друком, завдяки яким можна зекономити від 10% до 30% офісних витрат на друк"