Зв'язатися з нами

Офісний друк

Для роботи організації потрібне ефективне і безпечне оформлення документів.
Щоб допомогти підвищити продуктивність праці і забезпечити безперешкодний робочий процес, компанія Sharp пропонує ряд легкий у користуванні багатофункціональних принтерів (БФП).

Вони не тільки енергоефективні і зменшують експлуатаційні витрати, але й передбачають можливість розширення відповідно до зростання потреб. А завдяки фірмовій платформі для розробки програмного забезпечення Sharp OSA ваш БФП перетвориться на інтегрований вузол для виконання ряду ділових задач.

Отож, якщо вам потрібен ефективний і продуктивний настільний апарат, Sharp має рішення, яке відповідає вашим потребам.

Виробничий друк

Ці швидкісні кольорові і монохромні БФП є ідеальним апаратом для копіювального відділу фірми, домашнього друку чи невеликого виробництва. Вони міцні, надійні і на диво енергоефективні, здатні виконати великі обсяги друку та мають широкий вибір опцій післядрукарської обробки.

Крім того, завдяки різним функціям автоматичного налаштування ці апарати працюють із незмінною якістю.

Оптимізовані програмні системи

 • Загальна інформація

  Підприємства постійно займаються оптимізацією своїх методів роботи, хоч би з якими труднощами вони стикалися. Лінійка оптимізованих програмних рішень Sharp, збудована на основі визнаних переваг багатофункціональних принтерів, розроблена з метою скорочення витрат клієнтів на друк і копіювання, підвищення ефективності використання ресурсів, легкість створення і доступу до документів, а також підвищення контрольованості і безпеки виконання робіт.

 • Керування виводом інформації

  Світ бізнесу відзначається подальшим посиленням потреби здобувати якнайбільшу користь із наявних активів, підвищуючи швидкість і ефективність виконання робіт. Але обмежити витрати можна, тільки знаючи про обсяги ресурсів, що витрачаються. Щоб допомогти своїм споживачам заздалегідь стежити  і керувати використанням принтерів і копіювальних апаратів, компанія Sharp розробила систему оптимізованих друкарських рішень. Тепер ви можете стежити за витратами та відшкодовувати їх, скорочувати несанкціоноване використання ресурсів і продукування відходів, а також економити час і ресурси.

 • Сканування документів

  Реальна вартість документів проявляється не в процесі їхнього створення, а в процесі керування ними. Кожного разу, коли користувач звертається до них, - чи то для організації, нумерації, збереження, розповсюдження, виправлення або повторного використання, - вартість та складність документообігу зростає. З метою вирішення цих проблем компанія Sharp розробила ряд прогресивних рішень й програм, що роблять робочий процес легшим й економічнішим завдяки контролю й підвищенню ефективності процесу створення, розповсюдження й зберігання документів.

 • Мобільні застосунки

  Ділове життя стає дедалі швидшим, і компаніям потрібно одержувати інформацію за допомогою широкого ряду мобільних пристроїв, наприклад смартфонів і планшетів. Завдяки оптимізованим мобільним рішенням компанії Sharp ваші співробітники зможуть швидко з'єднуватись із своєю офісною технікою, перебуваючи в будь-якому місці та займаючись будь-якими заняттями. Попри все це вони можуть на ходу просто і безпечно друкувати, сканувати і поширювати свої документи, користуючись будь-яким сучасним мобільним пристроєм.

 • Керування документообігом і робочим процесом

  Інформація — це джерело життєвої сили будь-якої організації, адже чим більше знаєш, тим краще можеш працювати. Компанія Sharp пропонує систему Optimised Workflow Solutions, яка допомагає скоротити витрати і  прискорити реалізацію часто виконуваних задач, щоб відновити продуктивність праці, необхідну для досягнення і збереження зростання заради прибутку. Наші хмарні і локальні рішення забезпечують можливість доступу до критично важливої ділової інформації будь-якого часу, з будь-якого місця, майже з будь-якого пристрою. Завдяки цьому наші клієнти мають можливість приймати кращі рішення та поліпшити співпрацю всередині робочих груп та між ними.

 • Керування пристроями

  Принтери, копіювальні пристрої та БФП потребують постійної уваги більш, ніж будь-яке інше офісне обладнання, — навіть якщо йдеться лише про їхнє забезпечення тонером та папером. Відсутність можливості експлуатації будь-якого з них може погіршити продуктивність праці десятків працівників. З метою полегшення робіт із обслуговування БФП та зменшення витрат на володіння компанія Sharp спеціально створила комплекс програм Optimised Managing Solutions. Він дозволяє скоротити до мінімуму кількість і зменшити час вимушених простоїв, зберігаючи працездатність усіх робочих груп компанії.

 • Рішення для виробництва

  Для задоволення потреб клієнта друкарський відділ повинен працювати ефективно, хоч би якою складною не виявилася робота. Використовуючи сильні сторони швидкодійних пристроїв Sharp, наші додаткові рішення з оптимізації робочого потоку максимально збільшують можливості друкарського відділу, поєднавши в нашому апараті опції додрукарської підготовки, виготовлення друкарських форм і керування кольором. Ці рішення дозволяють швидко здійснювати налаштування, збільшуючи проміжок часу для реакції оператора і даючи змогу уникати фінансових втрат унаслідок помилок.

Вертикальні ринки

 • Вертикальні ринки

  Компанія Sharp пропонує широкий асортимент продукції державним установам, закладам освіти і різним комерційним споживачам. Вона пропонує безвідмовні і високоякісні вироби, яких потребують споживачі.

 • Органи влади

  Особливо важливими чинниками для органів державної влади є скорочення витрат і надійність виробів. Компанія Sharp пропонує широкий асортимент високотехнологічних виробів, які можна використовувати в державних установах.

  Компанія Sharp допомагає органам державної і місцевої влади виконати вимоги до захисту інформації, пропонуючи відзначені нагородами БФП з вбудованим захистом документів і вдосконаленими функціями безпеки, зокрема зручною функцією закінчення терміну зберігання, яка очищає всі дані, у тому числі файли документів, дані користувачів, стан задач, дату й адресну книгу.

 • Освіта

  І в копіювальних центрах, і в деканатах факультетів, і в бібліотеках потрібні системи документообігу та засоби керування. Оцінивши фінансові витрати на друк і придбавши замість настільних принтерів ефективніші багатофункціональні пристрої, заклади освіти можуть зменшити обсяг друку, скоротити витрати і раціональніше використовувати ресурси. У БФП Sharp можна захистити особові справи студентів кодами доступу, профілями користувачів і груп, паролями чи зовнішніми обліковими записами користувачів, які зберігаються на сервері LDAP чи сервері активних каталогів.

 • Юстиція

  У галузі юстиції особливе значення належить документообігу і конфіденційності клієнтів. Компанія Sharp допомагає юридичним фірмам захищати особові справи клієнтів, пропонуючи відзначені нагородами БФП з вбудованим захистом документів і вдосконаленими функціями безпеки, зокрема зручною функцією закінчення терміну зберігання, яка очищає всі дані, у тому числі файли документів, дані користувачів, стан задач, дату й адресну книгу.

 • Охорона здоров'я

  Надзвичайну вагу у галузі охорони здоров'я має лікування пацієнтів і економія коштів. Компанія Sharp пропонує широкий асортимент високотехнологічних виробів, якими можна користуватися у приймальних відділеннях лікарень, палатах, адміністративних офісах і закладах освіти. БФП Sharp, які визнано одними з найкращих у галузі захисту документів, допомагають безпечно зберігати документацію.

 • Готельно-ресторанний бізнес

  Компанія Sharp пропонує високотехнологічні вироби для приймальних, конференц-залів, готельних номерів і адміністративних офісів, що дозволяє підвищувати якість і приносити дохід у готельній індустрії.

  Вдосконалені, але в той же час прості в користуванні функції БФП Sharp дозволяють клієнтам легко відправляти й одержувати факси, друкувати з носіїв USB і сканувати документи з відправленням електронною поштою, факсом чи на FTP. Персонал відділу реєстрації й обслуговування може легко сканувати й передавати копії рахунків і квитанцій просто в електронну пошту. Не забувайте і про відділ харчування готелю, адже за потреби можна друкувати і картки меню для ресторану, і таблички для бенкетів.

 • Корпоративний сектор

  Підприємства і робочі групи за допомогою БФП Sharp складають звіти, презентації та публікують буклети високої якості та професійного рівня виконання. БФП слугує природним зв'язком між інформацією і способом її використання, і саме тому компанія Sharp пропонує повний комплекс засобів захисту, які дозволяють нашим замовникам самостійно обирати рівень захисту конфіденційної інформації. Сумлінно ставлячись до потреб різних підприємств, компанія Sharp комбінує первинне шифрування з багатократним перезаписом даних, що за рівнем захисту перевершує багато процесів, які використовують інші сучасні виробники.