Зв'язатися з нами

Технологія

Поліпшення життя споживачів шляхом інновацій і розробки нових технологій з самого початку були основними принципами діяльності нашої компанії.

Ми пишаємося своєю репутацією світового лідера з інновацій в області рідкокристалічних дисплеїв. Її основою стали наші невтомні зусилля, час, досвід і ресурси, які були витрачено на розробку нових технологій.

Попри визнання нашої технології ASV (Advanced Super View), яка задала новий рівень відтворення зображень із високою роздільною здатністю, ми продовжували йти вперед, до нових висот.

Ми першими успішно застосували властивості оксиду цинку і галію у промислових цілях, створивши дисплеї з плоским екраном IGZO.

Дисплеї на основі технології IGZO з притаманною їм неперевершеною енергоефективністю і новим рівнем чутливості до дотиків стали революційною новинкою в галузі і продовжують давати дизайнерам змогу втілювати в життя свої задуми.

Останньою новинкою світового рівня від компанії Sharp стало впровадження технології UV2A. Завдяки розробленій нами інноваційній комбінації оригінальних матеріалів вдалося досягнути неперевершеної контрастності, підвищити до небаченого рівня ефективність підсвічування екрана і забезпечити надзвичайно яскраве відображення живих кольорів і роздільну здатність зображення.

Із цією технологією вдалося створити нову рідкокристалічну панель, яка є віхою у створенні нового покоління рідкокристалічних дисплеїв.

Наші технічні досягнення та рішучість утримувати провідні позиції в області технології й надалі надихатимуть нас розробляти нові технології, наближаючи майбутнє.