Зв'язатися з нами

Вітаємо вас у компанії Sharp

Компанія Sharp уже понад 100 років займається розробкою виробів і систем, корисних для бізнесу й суспільства. Сьогодні ми дотримуємося того ж самого принципу, що й у ті часи: прагнення до досконалості.

Наша історія розпочалася з винаходу механічного олівця, який завжди залишався гострим (через що компанія й обрала собі назву Sharp). І після того компанія не переставала бути джерелом інноваційних продуктів. Наприклад, ми першими в Японії налагодили серійний випуск телевізорів і радіоприймачів, а також випустили перші у світі рідкокристалічні калькулятори. Але це був лише початок.

Минуло століття, а ми не припиняємо інноваційну діяльність, випускаючи визнані продукти у таких галузях як системи обробки документів, керовані послуги, системи візуалізації, системи енергозабезпечення й електронні системи обліку реалізації.

Натхненний дизайн

Метою нашої науково-дослідної діяльності є не просто створення кращих моделей уже наявних продуктів. Ми прагнемо більшого. Удома, на роботі і всюди, хоч би де ми були, ми ставимо собі за мету творити і втілювати унікальні продукти і рішення, що поліпшуватимуть якість життя людей у цілому світі.

Наші продукти для бізнесу, що здобули галузеві нагороди, допомагають скорочувати витрати і збільшувати продуктивність, роблячи потік інформації безперешкодним і захищеним.

Удома наша побутова електроніка додає комфорту і поліпшує домашні розваги, а наші вдосконалені системи сонячної енергетики й управління використанням енергії здатні зменшити вуглецевий слід і зекономити ваші гроші.

 

Sharp і довкілля

Компанія Sharp дуже серйозно ставиться до своєї відповідальності за стан довкілля. Під час проектування виробів, виробництва, пакування, використання і навіть утилізації виробу по закінченні терміну експлуатації ми робимо все, щоб скоротити обсяг відходів і економно витрачати ресурси.

Системи обробки документів Sharp

Компанія Sharp постійно розвиває асортимент принтерів: від компактних, але продуктивних і до потужних машин виробничого класу для сучасних друкарських залів, у яких використовується Sharp Optimised Software Solutions, що збільшує продуктивність і забезпечує прекрасну ефективність інвестицій.

Системи візуалізації Sharp

Компанія Sharp виготовляє дисплеї з пласким екраном за найсучаснішою у світі технологією. Наші інтерактивні екрани, відеостіни, великоформатні дисплеї для систем цифрових вказівників і професійні дисплеї ідеально пасують для важливих командних пунктів, торговельних центрів, телестудій, студій дизайну та у будь-яких інших місцях, де потрібні високоякісні екрани.

Керовані послуги Sharp

Керовані послуги Sharp збільшують продуктивність, поліпшують алгоритми обробки даних в офісах протягом цілого життєвого циклу документу, а також забезпечують надійність, безпеку й ефективність комп'ютерної інфраструктури.

Системи енергозабезпечення Sharp

Енергетичні технології компанії Sharp використовуються мільйонами споживачів в усьому світі. Наше прагнення до інновацій стало рушієм доленосних звершень у галузі сонячної енергетики, зберігання електроенергії та керуванні використанням енергії.

Знайдіть сонячну систему для себе:
- Огляд рішень у галузі енергетики
- Сонячні фотоелектричні модулі
- Акумуляторні системи