Зв'язатися з нами

Досягнути максимальної незалежності

Завдяки інноваційним рішенням у галузі зберігання електроенергії вдалося досягнути ще більшої незалежності від електромережі: комбінація сонячних батарей із акумуляторною системою зберігання електроенергії покриває до 80% потреб домогосподарства, залежно від пори року.

Протягом тривалого часу можливості самозабезпечення електроенергією за рахунок енергії Сонця були обмежені. Удень сонячні батареї виробляли надмір електроенергії, а вночі власного джерела сонячної енергії не було.

Через брак відповідних систем зберігання електроенергії за рахунок сонячної енергії можна було покривати лише до 30% загального обсягу споживання. Після впровадження інноваційних засобів зберігання електроенергії цю частку можна збільшити аж до 80%. Вироблену протягом дня електроенергію зберігають і використовують у будь-який час доби, навіть уночі.
Акумулятор заряджено повністю, а система надалі використовується для живлення споживачів домогосподарства. Надлишок електроенергії подається в загальну електромережу.

Використання сонячної енергії протягом дня

Використання сонячних батарей і акумуляторів протягом доби:

Ранок

Енергія, що виробляється сонячними батареями, використовується для власного споживання. Надлишок електроенергії накопичується в акумуляторі.

День

Акумулятор заряджено повністю, а система надалі використовується для живлення споживачів домогосподарства. Надлишок електроенергії подається в загальну електромережу.

Вечір

Після заходу сонця система подає накопичену електроенергію з акумулятора до споживачів домогосподарства.

Ніч

Навіть уночі система продовжує постачати накопичену електроенергію. Якщо ємності акумулятора недостатньо, додаткова потужність відбирається з загальної електромережі.

Інформація про акумулятори

Вибір акумулятора для зберігання електроенергії — важливі фактори

Будучи постачальником систем із виробництва електроенергії, компанія Sharp пропонує не тільки сонячні батареї (фотоелектричні модулі), а й акумулятори для задоволення різних потреб, які дозволяють споживачам досягнути максимальної незалежності від енергопостачальних організацій.

Основні види акумуляторів

Основні види акумуляторів, наявних на ринку, відрізняються одне від одного перш за все компонентами, з яких вони складаються. Різні види акумуляторів можуть краще підходити або для застосування в існуючих фотоелектричних системах, або як повноцінні рішення для нових установок.

Ємність акумулятора (кВт·год)

Корисна ємність акумулятора в кВт·год показує, скільки енергії можна одержати з повністю зарядженого акумулятора. Часто наводиться й номінальна (повна) ємність акумулятора, але зазвичай одержати всю запасену електроенергію неможливо. Різниця між цими показниками називається глибиною розряду (ГР). Приклад: Акумулятор має ємність 16 кВт·год і глибину розряду 50%; таким чином, із нього можна одержати 8 кВт·год (50% від 16 кВт·год). Ємність акумулятора, потрібна для вашого помешкання, визначається потужністю фотоелектричної системи, споживаною потужністю і бажаним ступенем енергетичної незалежності. Обравши правильне рішення зі зберігання, можна повністю використати наявні потужності та досягнути максимальної незалежності від загальної електромережі.

Технології

На ринку представлено акумулятори двох основних типів: літій-іонні та свинцево-кислотні. Обидва типи мають і переваги, і недоліки. Свинцево-кислотні акумулятори добре відомі та випробувані в експлуатації, але дуже важкі та великі за розмірами. Літій-іонні акумулятори мають більшу глибину розряду та ККД, а також меншу вагу, тому вони застосовуються, наприклад, у високоякісних електромобілях.

Місце

Свинцево-кислотні та літій-іонні акумулятори мають різні вимоги до місця встановлення, наприклад до розмірів приміщення та допустимого навантаження на підлогу. Тому важливо завчасно перевірити, чи можна використовувати певний акумулятор у конкретному будинку.

Гарантія

Гарантія на вироби покриває дефекти матеріалів і виготовлення. Гарантія на характеристики встановлює мінімально допустиму ємність акумулятора протягом гарантійного терміну, а часто і мінімальну кількість повних циклів. Обсяг цих гарантій залежить від виробника.

Кількість повних циклів

Повним циклом називається зарядка акумулятора до повної ємності з наступною розрядкою до глибини розряду. Повний цикл може складатися з декількох часткових циклів (зарядки і розрядки). Протягом гарантійного терміну має бути досягнуто максимальної кількості циклів. Слід мати на увазі, що кількість циклів стосується зазначеної глибини розряду.

Запитайте нашого партнера з монтажу техніки Sharp, яка ємність акумуляторної системи найліпше відповідає вашим вимогам.