Зв'язатися з нами

Дисплеї для відеостін

Іноді для виконання поставленої задачі недостатньо навіть найбільшого РКД. Існують випадки, коли пасує тільки суцільна відеостіна. Саме тоді потрібні дисплеї для відеостін компанії Sharp.

Компанія Sharp сягнула значний успіхів у створенні відеостін, випустивши ряд екранів, у яких подолано властиві для інших систем обмеження.

Наприклад, завдяки надзвичайно вузьким рамкам наших дисплеїв відстань між екранами скорочено, і з них можна скласти справді разючий дисплей-відеостіну, який не містить чинників, що відволікають. Монітори можна розміщувати в горизонтальному чи вертикальному положенні, якнайкраще використовуючи наявний простір, а майже непомітні краї допомагають утворювати відеостіни майже будь-якого розміру і формату.

Завдяки високій світимості відеостіна матиме добрі характеристики навіть у місцях із найяскравішим освітленням, а завдяки нашій технології високої контрастності зображення буде чітко видно навіть із великої відстані. Завдяки яскравому білому, надзвичайній глибині чорного та природним кольорам можна збудувати відеостіну, повірити в яку можна, тільки побачивши.

Дисплеї відеостіни

 • Можливості відеостін — серія PN-V

  Загальна інформація

  Завдяки найтоншій рамці у класі моніторів із розміром 60 дюймів по діагоналі* серія PN-V є типовим засобом побудови багатоекранних відеостін. Завдяки можливості встановлення в горизонтальному чи вертикальному положенні, повному світлодіодному підсвічуванню і практично непомітним швам можна створити вражаючі відеостіни практично будь-яких розмірів і формату.

  * Згідно з опублікованою інформацією станом на 8 червня 2010 року про РКД-панелі розміром 60 дюймів і більше.

 • Режим збільшення зображення

  (для відеостін, що містять до 25 моніторів)

  У режимі збільшення зображення можна за допомогою ПК розподілити по відеостіні, що містить до 25 моніторів (у конфігурації 5 х 5). Функція поправки на ширину рамки практично усуває нестиковку і значно поліпшує збільшене зображення на багатоекранному дисплеї.

 • Повне світлодіодне підсвічування

  Однорідна яскравість і низьке споживання електроенергії

  Для забезпечення більш однорідної яскравості дисплея порівняно зі звичайним підсвічуванням флуоресцентними лампами CCFL*, у компанії Sharp вирішили розташувати світлодіоди по всій панелі безпосередньо під рідкокристалічним шаром. Завдяки цьому багатоекранні дисплеї Sharp яскраві, гарні й однаково відображають кольори.

  * Флуоресцентна лампа з холодним катодом

 • Комплекти керування PN-ZR01 (для серії PN-V60X) і PN-ZR01A (для PN-V551)

  (продаються окремо)

  Якщо на один із моніторів відеостіни встановити блок дистанційного керування, то з одного пульта дистанційного керування можна зручно керувати всіма моніторами. А для збільшення загальної економії електроенергії яскравість підсвічування автоматично регулюється відповідно до зовнішнього освітлення за сигналом давача яскравості.

 • Майже безмежні можливості дисплея

  Завдяки надзвичайно тонкій рамці моніторів у серії PN-V, шви між сусідніми моніторами майже непомітні: їхня ширина складає лише 6,5 мм* (для серії PN-V60X) або 3,5 мм* (для PN-V551). У відеостіні це дозволяє відтворювати чіткі зображення майже будь-якого розміру і формату, справляючи сильне враження на глядачів. Виняткова надійність моніторів серії PN-V підтверджено сертифікатами надійності у безперервному режимі експлуатації, трирічною гарантією на деталі і працю за місцем експлуатації та сертифікатом ENERGY STAR®.

  * Без урахування зазору між моніторами.

 • Створення динамічних відеостін

  Одиниці: см (розміри є приблизними та подаються з урахуванням ширини рамки)

  Майже будь-яку кількість моніторів серії PN-V можна з'єднати для створення вражаючих багатоекранних відеостін. Керування такими системами можна здійснювати через інтерфейс RS-232C або локальну мережу.* Завдяки легкості керування й інтеграції спрощується проектування і монтаж складних відеостін практично будь-яких розмірів і форми.

  Для керування дисплеями серії PN-V60X через мережу необхідна плата розширення вводу-виводу PN-ZB02. Дисплей PN-V551 має вбудований інтерфейс локальної мережі.