Зв'язатися з нами

Безпека інформації

Комплекс безпеки документів Sharp допомагає збільшити продуктивність праці завдяки інтуїтивному робочому процесу та засобам автоматизації. Крім того, наші безпечні та надійні робочі процеси з документообігу забезпечують виконання сучасних норм.

Вам більше не доведеться працювати з фрагментованими, сильно розподіленими системами для роботи з документами. Отримавши повністю індексоване централізоване сховище даних, ваш персонал витрачатиме менше часу на пошук інформації, приділяючи більше уваги корисній роботі.

Під час завантаження даних і документів  є можливість включити точні параметри індексування, описові метадані, а завдяки повнотекстовому пошуку, який реалізовано в апаратах Sharp, завжди легко знайти потрібні дані; крім того, відстеження версій і контрольний журнал надають додаткові переваги.

Файли зберігаються в єдиному структурованому й захищеному сховищі, розташованому лише у європейських центрах обробки даних (також можливе встановлення систем на базі місцевих серверів).

Захист даних забезпечується елементами керування доступом, мережевими екранами, новітніми технологіями шифрування й системами аварійного відновлення з дублюванням. Крім того, ви можете за лічені хвилини встановлювати, змінювати чи відкликати дозволи користувачів чи робочих груп, обмежуючи поширення інформації до необхідного мінімуму.