Зв'язатися з нами

Інформаційна безпека

Принтери й БФП — невід'ємна частина документообігу та бізнес-процесів організації. Але якщо управляти їхнім використанням неправильно, вони можуть стати потенційним слабким місцем політики безпеки мережі чи системи обміну даними. А зміна регуляторних вимог, наприклад Загального регламенту захисту даних, створила потребу в максимально можливій допомозі організаціям.

З удосконаленням і підвищенням ступеню інтеграції БФП зростає ризик втрати конфіденційної інформації під час копіювання, друкування, сканування чи відправлення факсимільним зв’язком. Усі підприємства несуть відповідальність за наявну в них інформацію про споживачів і працівників. Новий Загальний регламент захисту даних (GDPR) у повному обсязі набув чинності в Європейському Союзі 25 травня 2018 року.

Компанія Sharp створила комплексне рішення в галузі безпеки для захисту інформації й документів від низки небезпек. Ми надаємо засоби контролю й управління політикою безпеки під час друкування, а також допомагаємо захищати конфіденційну інформацію під час копіювання, друкування, сканування, відправлення факсимільним зв’язком, зберігання чи мережевого використання.