Зв'язатися з нами

Інтерактивні системи - Можливості

Коли мова йде про монітори з сенсорним екраном і технологію інтерактивного екрану, зрозуміло, що універсального розміру екрана, який відповідав би будь-яким потребам, не існує. Саме тому ми розробили ряд сенсорних екранів різних розмірів і форматів із застосуванням різних технологій, які особливо пасують для певних умов і задач.

Від найкрасивішого залу засідань до непримітного кабінету для нарад, від класів і аудиторій до центрів управління польотами, і навіть на телестудіях інтерактивний дисплей Sharp має відповідний вигляд і безвідмовно виконує покладені на нього задачі.

Викладайте та фіксуйте думки, пишучи їх на екрані пальцями чи спеціальними перами для інтелектуальних сенсорних екранів; насолоджуйтесь точністю наших ємнісних сенсорних екранів; зближуйте людей, спілкуючись у режимі відеоконференції; привертайте увагу помітними інформаційними вказівниками в магазинах. Хоч би якою була задача, ви знайдете відповідний інтерактивний екран чи монітор із сенсорним дисплеєм Sharp.

Можливості інтерактивних рішень

 • Багатоцільові застосування

  Найкращий спосіб справити враження

  У конференц-залі чи актовому залі, в аудиторії чи лекторії інтерактивний сенсорний дисплей Sharp посилить ваш успіх. Зацікавте своїх слухачів. Поліпшіть свій імідж. Надайте своїм словам ваги, на яку вони заслуговують. Застосовуючи для презентації дисплеї Sharp, ви набудете безмежних можливостей — і кожна мить посилюватиме блискуче враження від вашого викладу.

 • Шикарний розмір екрану

  Надайте своїм словам більшої ваги

  Все ж таки розмір має значення. У сучасному світі конкуренції великий інтерактивний дисплей Sharp може сильно вплинути на те, як слухачі почують ваші слова. Інтерактивні дисплеї BIG PAD фірми Sharp з класом екрану до 80" (80 дюймів по діагоналі), забезпечують надзвичайно якісне відтворення зображень у форматі HD, що сприяє втіленню ваших презентацій у життя.

 • Шикарна якість зображення

  Однорідна яскравість і низьке споживання електроенергії

  Технологія фотовирівнювання UV2A фірми Sharp створює яскраві кольорові зображення, а завдяки рівномірно розподіленому по цілій панелі підсвічуванню енергоефективними білими світлодіодами досягнуто рівномірної яскравості і поліпшеної розбірливості тексту.

  Яскравість приблизно у 5 разів вища, ніж у плазмових дисплеях

  Модель

  Sharp PN-70TB3 класу 70"
  (рідкокристалічний дисплей зі світлодіодним
  підсвічуванням із діагоналлю 69 1/2 дюйма)

  Типова
  яскравість
  300 кд/м2


   

  Модель
  Sharp PN-70TB3 класу 70"
  (рідкокристалічний дисплей зі світлодіодним
  підсвічуванням із діагоналлю 69 1/2 дюйма)

  Типова споживана
  потужність

  225 Вт

   

 • Зручний у користуванні інтерфейс Sharp Pen Software™

  Керуйте кожною презентацією, немов професіонал

  Зручний у користуванні інтерфейс Pen Software з використанням сенсорного пера легко запускається та відображається на екрані. Він містить меню з раціонально розташованими значками, які дозволяють легко налаштовувати параметри і функції. Кожне сенсорне перо має своє меню, яке можна розкрити, навіть якщо на екрані одночасно пишуть четверо користувачів. Для кожного пера за допомогою функціональних кнопок можна задати свої параметри, наприклад колір і товщину лінії.

  Надайте своїй презентації потрібної сили

  Інтерактивний дисплей Sharp неперевершений у своїх характеристиках, простоті і зручності керування. Передова оптична технологія визначення й інфрачервона система підтримки подвійного дотику забезпечують підвищену точність, поліпшують зручність у користуванні і точність. Користувачі можуть створювати плани робіт, виділяти основні моменти, вносити примітки тощо, а потім поширити відмічені документи чи роздрукувати їх для подальшого використання.

 • Можливість підключення БФП

  Документи і зображення, скановані на БФП Sharp із функцією кольорового сканування, можна імпортувати безпосередньо в програмне забезпечення пера для відображення на моніторі BIG PAD. Для більшої зручності зображення, відтворене на екрані, можна разом із примітками зберегти на комп'ютері чи одразу відправити на БФП для друку.

 • Спростіть собі роботу — користуйтесь Touch Display Link

  Програмне забезпечення Touch Display Link 2.01 підтримує ефективний і різноплановий зв'язок. Вміст екрана, в тому числі рукописні примітки і креслення, виконані в ході обговорення, можна переглядати водночас на екранах BIG PAD і мобільних пристроїв2, як-от комп'ютерів, планшетів і смартфонів. Програма Touch Display Link дозволяє проводити інтерактивні презентації, жваві обговорення та безпаперові наради як у діловій сфері, так і в освіті.

  Із метою поширення вмісту екрана Touch Display Link надає можливість використовувати на BIG PAD і мобільних пристроях, підключених через безпроводову локальну мережу, такі інтерактивні функції:

  • передача файлів;
  • інтерактивне писання і малювання на екрані;
  • дистанційне керування BIG PAD з мобільних пристроїв.

  Можливе одночасне підключення до 50 мобільних пристроїв1, 3.

  Обмін файлами можливий навіть із тими мобільними пристроями, які не підключено до BIG PAD.

  Користувачі можуть одержувати зображення з екрана і зберігати їх на свої мобільні пристрої, щоб робити особисті примітки.

  Крім того, Touch Display Link може з'єднувати два монітори BIG PAD у межах однієї мережі (інтранет, VPN тощо), що уможливлює інтерактивний зв'язок.

   

  1 - Кількість мобільних пристроїв, які можна підключити, залежить від наступних умов.

  • РКД монітори
   • PN-70TA3/60TA3, які використовуються з попередньо встановленим програмним забезпеченням: до 20;
   • PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3, які використовуються з CD-ROM, який входить у комплект: до 50.
  • ОС — Windows® 7: до 20; Windows® 8/8.1: до 50.

  2 - вимоги до ОС:

  • ПК: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • планшети: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • смартфони: Android, iOS.

  3 - Для підключення 20 або більше мобільних пристроїв потрібно принаймні дві точки доступу до локальної мережі.