Зв'язатися з нами

Системи інтерактивних дисплеїв

У виробництві моніторів із сенсорним екраном та інтерактивних екранів, потрібно дотримуватись двох правил: виняткової якості та природної легкості у користуванні. І саме це причини, з яких варто придивитися до широкого асортименту інтерактивних дисплеїв Sharp.

У конференц-залі, студії чи шкільному класі наші інтерактивні рішення дозволяють писати по екрані так само, як ручкою по папері, тому будь-яка людина може користуватися ними природно та інтуїтивно. Для цього не потрібно навчатися високих технологій – будь-хто може просто підійти, простягнути руку й почати працювати разом з іншими. І це лише початок.

Програмне забезпечення Display Connect компанії Sharp дозволяє будь-кому з присутніх на зустрічі підключатися до наших інтерактивних дисплеїв із плоским екраном BIG PAD, переглядати будь-який їхній зміст (як-от текст, графіку й навіть рукописні нотатки), а також відправляти на них вміст із своїх планшетів та інших мобільних пристроїв. Більш того, працювати з цими дисплеями можна так само легко, навіть перебуваючи в іншому приміщенні.

Монітори з сенсорним екраном найвищої якості

Наші інтерактивні екрани відзначаються кришталево чіткою роздільною здатністю та високочутливим сенсорним екраном.

Розуміючи, що іноді технологія може заважати, ми створили інтерфейс користувача та прикладні засоби, завдяки яким усе, що пов’язано з нашими системами інтерактивних дисплеїв, є легким і зрозумілим. Навчатися просто не треба – побіжно ознайомившись із пристроєм, можна одразу ж починати щось створювати, спілкуватись і співпрацювати з іншими.

Вигляд у них теж відповідний. Усі наші монітори з сенсорним екраном, від найменших моделей для летючок і до найбільших систем інтерактивних дисплеїв для застосування у вирішенні важливих задач та в освіті, — мають елегантний дизайн із вузькою рамкою, щоб ніщо не відвертало уваги від інформації на дисплеї.

Повний асортимент універсальних систем інтерактивних дисплеїв

Найменшим серед інтерактивних дисплеїв із сенсорним екраном є компактний, але привабливий дисплей з розміром екрана 40 дюймів. Ці дисплеї ідеально пасують для проведення нарад за участю до шістьох осіб, а також відкривають нові можливості для інтерактивних дисплеїв та інформаційних вказівників у магазинах.

А найбільшим з інтерактивних дисплеїв із плоскою панеллю є BIG PAD із 80-дюймовим екраном, призначений для великих площ. Аж до трьох таких сенсорних екранів професійного класу можна з'єднати у гнучку інтерактивну систему для диспетчерських, виставок, сучасних приймальних чи будь-яких інших приміщень.

Усі вони здатні працювати в режимі відеоконференції, а у деяких застосовано найкращу у цій категорії проекційно-ємнісну сенсорну технологію компанії Sharp, яка забезпечує виключну, безпомильну точність під час писання по екрані. Деякі монітори оснащено гніздом розширення Mini-OPS, яка дозволяє підключати додаткові пристрої для розширення можливостей.