Зв'язатися з нами

Керовані послуги друку

Керовані послуги друку компанії Sharp являють собою ряд послуг друку, призначених для підвищення ефективності та здешевлення обробки документів за рахунок користування недорогими спеціальними операціями з керування друком, які неможливо організувати в себе на підприємстві.

Попервах це дає негайне скорочення витрат аж до 30%*. Але це ще не все. Наші керовані послуги друку дають не тільки просту економію, а й сягають нового рівня ефективності з моменту натискання на кнопку друку, сканування чи копіювання та аж до моменту одержання друкованого примірника, поширення чи збереження готового документа.

Що таке керована послуга друку?

Основна мета будь-якої керованої послуги друку — централізоване надання послуги без непотрібних затрат на адміністрування, яке мінімізує витрати і збільшує продуктивність. Але послуги друку можуть (і повинні) відрізнятися відповідно до потреб конкретної організації.

Не відводячи погляд від майбутнього, компанія Sharp створює керовані послуги друкуперевіреним методом, який складається з п’ятьох етапів, починаючи з ретельного дослідження безпосередніх потреб клієнта й закінчуючи спільним із ним розробленням і втіленням стратегії перспективного розвитку.

Послуги друку на замовлення

Хоча кожне підприємство унікальне, нашим спеціалістам із послуг друку відомо, що будь-хто працюватиме ефективніше, якщо матиме легкий доступ до обладнання, яким зручно користуватись і яке найкращим чином задовольняє потреби у друкуванні, скануванні, копіюванні та обробці документів.

Тому ми не тільки аналізуємо витрати клієнтів на друк, а й набагато глибше розглядаємо спосіб використання документів на підприємстві. Ми визначимо, чи є там принтери чи багатофункційні принтери (БФП), що використовуються замало (що обмежує ефективність інвестицій) чи занадто інтенсивно (що призводить до зниження надійності). Ми скажемо, чи вони відповідають покладеним на них задачам. І ми визначимо, хто користується вашими принтерами, з якою метою, і скільки відходів утворюється внаслідок їхньої роботи.

Дослідивши ці та інші питання, ми зможемо розробити  керовану послугу друку, яка не тільки даватиме безпосередню вигоду, а й поліпшить перспективи розвитку.

Підтримуємо вас

Ви точно знатимете, чи працюють наші керовані послуги друку очікуваним способом, адже ми щокварталу складатимемо звіт, у якому в легко зрозумілій формі буде подано точні цифри і факти. І він міститиме не тільки загальну суму, а й докладні дані.

Крім того, якщо щось можна поліпшити — наприклад, запровадивши нові робочі процеси чи замінивши застаріле обладнання, — ми покажемо, як це зробити, і надамо допомогу. Ці відносини безперестанку розвиватимуться, і завдяки ним можна буде мінімальними зусиллями й витратами сягнути найвищої ефективності.

Приносимо вам якнайбільшу користь

Усі складові керованих послуг друку компанії Sharp піддаються повному конфігуруванню, і їх можна змінити в будь-який час. Незалежно від того, яким способом ви бажаєте працювати, чи маєте ви лише кілька принтерів чи цілий парк машин, керовані послуги друку Sharp зроблять вашу щоденну працю легшою, продуктивнішою та менш затратною.

*Джерело: Gartner, 2013 “Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%» («ініціативи з активного керування друком можуть скоротити витрати на друк в офісі від 10% до 30%»).