Зв'язатися з нами

Керовані послуги

Якщо ви хочете, щоб ваш колектив досягнув ефективності, якої надає володіння всіма найкращими засобами і процесами, вам потрібна допомога професійного постачальника керованих послуг, яким є компанія Sharp.

Sharp надає керовані послуги дедалі більшій кількості організацій приватного й державного секторів, які прагнуть вивільнити ресурси для виконання важливих для діяльності функцій. Вони обрали нас, тому що ми розуміємо їхні потреби та знаємо, як зекономити кошти, а завдяки своєму досвіду й можливостям здатні надати ці послуги у повному обсязі.

Керовані послуги з документообігу

Наші керовані послуги з документообігу — це повноцінний комплекс захищених послуг із можливістю налаштування, користування яким змінить кожен з етапів обробки документів, починаючи від створення документа й закінчуючи його надійним архівуванням.

Керовані послуги друку

Керовані послуги друку забезпечують максимальну можливість доступу до принтерів, зменшують кількість простоїв і майже в усіх випадках породжують негайне скорочення друкарських витрат, водночас поліпшуючи процес виконання робіт практично з кожним документом.

Підготовка підприємства до роботи у перспективних умовах

Обидві наші керовані послуги з документообігу реалізовано з застосуванням перевіреного часом процесу, який складається з п’ятьох етапів, від завчасного виявлення і швидкої вигоди до довготривалої оптимізації, яка сприятиме росту бізнесу у перспективі.

Оптимізовані керовані послуги компанії Sharp доповнює дедалі ширший асортимент оптимізованих програмних рішень, професійних послуг і апаратних виробів, що здобули галузеві нагороди. Їхнє комплексне застосування удосконалить повсякденні робочі процеси.

Зверніться до компанії Sharp і дізнайтеся, як керовані послуги можуть допомогти вашому бізнесу.