Зв'язатися з нами

Мережева безпека

Ваші дані опинилися під загрозою. Їх можуть змінити, викрасти чи перехопити під час передавання мережею чи в Інтернеті. Захистивши свої БФП, ви не дозволите використати свої пристрої в комплексній кібератаці, а також захистите дані, що зберігаються на цих пристроях. Завдяки рішенням компанії Sharp ви краще захистите важливі дані під час сканування, друкування чи поширення інформації шляхом:

 шифрування даних на пристроях;

 шифрування файлів Adobe PDF;

 використання протоколів SSL;

 шифрування електронної пошти.

Компанія Sharp була першим у світі виробником БФП, яка пройшла сертифікацію на відповідність критеріям інформаційної безпеки («Загальним критеріям»), першою отримала рівень EAL 4 за комплект захисту даних (DSK). Ми стали першим виробником, який виконав стандарт на профіль захисту пристроїв  для одержання документальних примірників (HCDPP). Захист мереж і даних і надалі є визначальною особливістю БФП і принтерів Sharp: вони мають низку стандартних і додаткових функцій та інструментів безпеки, призначених для захисту даних під час зберігання чи обробки на пристрої.

Також у них передбачено інтелектуальний мережевий інтерфейс, який обмежує доступ із окремих комп'ютерів мережі, вибірково дозволяючи або забороняючи застосування будь-яких протоколів і портів служб на кожному окремому пристрої.

Чи ви хочете захистити свої БФП, чи будуєте централізовану систему управління безпекою принтерів, ми можемо надати унікальний комплекс засобів, з яким системним адміністраторам буде легше проводити узгоджену політику безпеки у галузі друку і зручніше:

 встановлювати з'єднання, контролювати роботу й управляти пристроями з єдиного центрального пульту з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;

 створювати і безперешкодно розвивати власну політику безпеки мережі і друкарських пристроїв;

 досягати повного дотримання найновіших регламентів безпеки, зокрема GDPR.