Зв'язатися з нами

Офісні принтери

Розумні. Прості. Надійні.

Змініть свій спосіб роботи, використовуючи наш БФП нового покоління

Створені компанією Sharp технології революційно змінюють спосіб спілкування – багато в чому так само, як і персональні інтелектуальні пристрої. Нова лінійка повноколірних та монохромних офісних принтерів і багатофункціональних принтерів (БФП) Sharp відзначається такою ж самою інтуїтивною простотою у  використанні, простим інтелектуальним підключенням та мобільністю. Вони виконують роль єдиного захищеного та розширюваного інформаційного хаба, що може зростати разом із вашим бізнесом.

Ці апарати не тільки мають розширений набір функцій і інтелектуальні можливості, що дозволяють працювати більш гнучко і продуктивно, а й надають прості можливості створення, взаємодії та поширення всієї необхідної інформації. Наші пристрої здобули декілька найпрестижніших галузевих нагород, зокрема Pacesetter компанії Buyers Lab за легкість користування та "Лінійка копіювальних апаратів і БФП" за 2019 рік, а також чотирнадцять нагород Winter 2020 Pick Awards у категорії "Копіювальні апарати і БФП" - це найбільша кількість нагород, які дістались одному виробнику.

Надійні: повноцінний захист у стандартній комплектації

Захистіть свою цінну інформацію засобами військового класу. Офісні принтери Sharp автоматично шифрують усі дані та мережеву інформацію, запобігаючи будь-яким спробам несанкціонованого доступу чи зловмисного викрадення даних. Ваші апарати неможливо використати як шлюз для зламу мережі, адже вони моментально блокують доступ не авторизованих дій і пристроїв. А завдяки інтелектуальній технології самовідновлення, яка в них використовується, у разі виникнення проблеми ці системи безпечно відновлюють свою працездатність.

Прості: Все, що вам потрібно зробити більше

Навіщо працювати важче? Завдяки офісним принтерам Sharp життя може стати набагато легшим. Вони дозволяють швидко, без зайвого очікування створювати високоякісні документи. БФП починає друк, дізнавшись про наближення одержувача. Поповнювати запас тонеру і паперу також можна, не перериваючи друкування чи копіювання. Принтер не має складних налаштувань чи засобів керування – доступ до всіх його функцій здійснюється з великого сенсорного екрана, параметри якого можна встановити за індивідуальними потребами. А щоб перевірити стан БФП, досить поглянути на індикатор стану зв'язку. Отже, за допомогою цього апарата можна створювати, використовувати й поширювати всю необхідну інформацію найшвидшим і найефективнішим способом.

Розумні: працюйте по-своєму

Завдяки інтелектуальним можливостям підключення офісні принтери Sharp дозволяють вам працювати гнучкіше,  в будь-який час,  з будь-якого місця, та отримувати максимальну вигоду із кожного дня. Просто підключіться до нього за допомогою бездротового з’єднання із будь-якого пристрою, надішліть на друк завдання, а коли будете готові, прийміть їх на будь-якому апараті. Також існує можливість друку документів Microsoft Office безпосередньо з USB-накопичувача. Можна навіть одразу отримати доступ до своїх хмарних сховищ, користуючись функцією Single Sign On (Єдиний вхід). А портал додатків містить інтелектуальні програмні оновлення та конектори для з'єднання з хмарними службами, завдяки яким ваші БФП завжди матимуть найновіші версії програмного забезпечення.

Офісні принтери

В асортименті повноколірних та монохромних офісних принтерів Sharp формату A3 та A4 знайдуться апарати майже для будь-якої сфери діяльності, для будь-якого гаманця. Компактні й доступні найпростіші моделі принтерів для бізнесу мають інтелектуальні можливості з підвищення продуктивності, ідеальні для середнього і малого бізнесу. А для більш вимогливих корпоративних середовищ наші потужні мережеві БФП та інтелектуальні програмні рішення трансформують ваш спосіб взаємодії з інформацією, надаючи всім учасникам вашої команди легкий доступ до можливостей друку, копіювання та сканування, які їм потрібні, де б вони не потребували.