Зв'язатися з нами

Високопродуктивні принтери й офісні друкарські системи

Чого ви чекаєте від офісного принтера? Швидкодії? Легкості у користуванні? Надійності? Набору опцій післядрукарської обробки? Хоч би чого ви – і ваш колектив – потребували, саме це ви знайдете у нашій останній лінійці рішень для офісного друку.

Середні й великі робочі групи оцінять наш портфель доступних принтерів для бізнесу базового рівня. У сполученні з нашими багатофункціональними принтерами (БФП) і програмними рішеннями вони дозволяють будь-кому з членів групи користуватися функціями друку, копіювання і сканування, яких вони потребують, а також дають широкий вибір способів подавання паперу і післядрукарської обробки. Маючи такий широкий вибір, ви обов’язково знайдете найкращий офісний принтер для задоволення своїх потреб.

Якщо ви маєте середній чи малий бізнес, або навіть якщо вам потрібен компактний БФП для власних потреб, зверніть увагу на наші БФП і принтери для малого офісу з гнучкими сканерами. Як і інші наші офісні друкарські системи, це обладнання виконує набагато більше, ніж зазвичай очікують від офісних лазерних принтерів, і навіть наші найпростіші моделі виготовлено так, щоб вони відзначаються якістю, надійністю, безпечністю і легкістю у користуванні.

Енергоощадна конструкція

Ми дуже серйозно ставимося до своїх зобов’язань у галузі охорони довкілля. Отож, якщо вам потрібен принтер для офісу, у конструкції якого використовуються енергоощадні технології і який має малий вуглецевий слід, компанія Sharp запропонує вам ідеальне рішення.

Потужні застосунки для керування продуктивністю

Офісні принтери Sharp готові до використання  дедалі ширшого асортименту Optimised Software Solutions і застосунків із керування продуктивністю з метою прискорення й автоматизації ручних операцій, як-от сканування і збереження у файл. Отже, вони не тільки відповідатимуть всім сучасним вимогам, а й будуть пристосовані до ваших перспективних потреб.

Підтримка мобільних працівників

Навіть наші принтери для малого бізнесу здатні працювати у тому режимі, який потрібен вам. Співробітники й відвідувачі можуть друкувати і сканувати у режимі спільного користування, користуючись роз'ємом USB або можливостями легкого з'єднання з мобільними пристроями.

Хоч би що вам було потрібно — від особистого офісного принтера і сканера формату A4 із поліпшеними можливостями керування продуктивністю аж до потужного кольорового мережевого БФП формату A3, яким користуватиметься кожен співробітник, обладнання компанії Sharp — це чудовий вибір, який забезпечить швидке виконання робіт і ефекитвний цифровий алгоритм обробки документів.