Зв'язатися з нами

Оптимізовані програмні системи

Незалежно від того, чи працює у вас на підприємстві невеличка робоча група, перевантажений роботою відділ чи складний друкарський зал, багатофункціональні принтери (БФП) Sharp завжди є найкращим вибором для друку, копіювання і сканування. Але чи знали ви, що з застосуванням нашої лінійки Optimised Software Solutions вони мають ширші можливості?

Завдяки впровадженню програмних рішень з поліпшення кожного етапу обробки документів, зокрема контролю за використанням документів, керування алгоритмом обробки, захисту документів під час зберігання, сканування документів тощо ви одержите все, що необхідно для підвищення продуктивності і скорочення витрат.

 • Керування виводом інформації

  Наша система Optimised Printing Solutions спрощує управління парком принтерів і скорочення витрат. Програмне забезпечення для керування виводом інформації дозволяє точно бачити, скільки принтерів використовується, хто й коли з ними працює, встановлювати права доступу до кожного принтера у мережі. Крім того, система подає інформацію, потрібну для оптимізації розміщення принтерів з метою досягнення максимальної ефективності.

 • Сканування документів

  Наша система Optimised Scanning Solutions допомагає швидко й ефективно здійснювати оцифрування документів. Сканування, індексування, збереження у файли, поширення, відновлення — усі ці довготривалі задачі можуть виконуватись або автоматично під час сканування, або коли користувач доторкнеться до піктограми на сенсорній панелі керування БФП. Оцифрування документів іще ніколи не було такою просто задачею.

 • Мобільні застосунки

  Щоб залишатися на зв’язку і отримувати інформацію, всі ми користуємося мобільними телефонами і планшетами. Наша система Optimised Mobile Solutions дозволить вам повністю інтегрувати у свою мережу мобільні пристрої всіх типів. Це не тільки дозволить усім співробітникам легко друкувати інформацію зі своїх телефонів, планшетів і ноутбуків — наші мобільні застосунки допоможуть їм безпечно сканувати й поширювати документи, перебуваючи поза офісом.

 • Обробка документів і алгоритми обробки

  Наша система Optimised Workflow Solutions допоможе кожному співробітнику підвищити ефективність своєї праці, прискоривши виконання часто повторюваних задач. Тепер можна буде сканувати документи й відправляти їх безпосередньо особі, застосунку чи бізнес-функції, якій вони потрібні.

  Працюючи у хмарі чи з вашими власними серверами, програмне забезпечення з обробки документів, створене компанією Sharp, робить важливу для ведення бізнесу інформацію доступною відповідальним співробітникам у будь-який час, у будь-якому місці і майже з будь-якого пристрою, у тому числі з телефонів і планшетів.

 • Керування пристроями

  Принтери, копіювальні апарати і БФП постійно потрібно приділяти увагу — хоча б для поповнення запасів паперу і тонеру. Незалежно, чи маєте ви лише декілька, чи сотні принтерів, система Optimised Managing Solutions компанії Sharp і програмне забезпечення з управління роботою пристроїв полегшує для вас цю задачу. Завдяки ній зменшується кількість збоїв і час простоїв, а також зберігається ефективність праці кожної робочої групи.

 • Додрукарська підготовка і Job Management Software для принтерів виробничого класу

  У виробничих умовах доцільно використовувати наші системи Optimised Pre-Press solution і Job Management solution. Зрозумілий інтерфейс із застосуванням перетягування дозволяє без особливих зусиль  керувати виконанням кожної задачі, вибирати пристрої виводу, встановлювати пріоритетність кожної з задач, зрівноважувати робоче навантаження та виконувати багато інших функцій.

  Зручна функція попереднього перегляду задач дозволяє перевіряти задачі перед скеруванням на друк; крім того, великі задачі можна розподіляти між кількома пристроями, таким чином збільшивши фактичну швидкість друку удвічі чи навіть утричі. Застосування ж електронних етикеток завдань дозволяє прискорити і спростити процес виконання робіт.