Зв'язатися з нами

Безпека під час виведення документів

Компанія Sharp пропонує повний асортимент продукції для управління безпекою під час виведення, який підходить для організацій будь-яких типів і масштабів. Завдяки ним ви зможете продовжувати ефективно працювати, скорочуючи витрати на друкування. Також ми допоможемо визначити політику й управляти доступом і безпекою використання друкарських пристроїв.

Надаючи окремим особам дозволи та контролюючи їхнє користування парком принтерів на рівні відділів чи окремих працівників, ви створюєте політику управління принтерами. Робити спроби друку чи доступу до БФП може будь-хто, але апарат почне працювати лише за наявності відповідних повноважень і дозволів.

За власним бажанням, системні адміністратори чи керівництво може спростити користування апаратами до введення PIN-коду чи користування картками, встановлювати обсяги користування окремими особами чи групами, а також увести модель тарифікації, згідно з якою витрати стягатимуться з відділів, проектів чи клієнтів. Усі дії з пристроями документуються для проведення перевірки.