Зв'язатися з нами

Про Sharp

З часу заснування у 1912 році корпорація Sharp не переставала впроваджувати технічні новинки в багатьох категоріях товарів, починаючи з «завжди гострого олівця», від якого пішла назва компанії, і закінчуючи випуском на японський ринок перших японських радіоприймачів і телевізорів, перших у світі електронних калькуляторів на рідких кристалах, масового виробництва сонячних комірок і розробки і впровадження рідкокристалічного телевізора AQUOS.

У наші дні наша компанія випускає ряд найпопулярніших на ринку продуктів для бізнесу, зокрема відзначені нагородами системи обробки документів із повним асортиментом багатофункціональних принтерів і систем, новітні системи візуалізації, до яких відносяться цифрові вказівники і інтерактивні лекційні дошки, а також електронні контрольно-касові апарати і системи обліку реалізації для різних вертикальних ринків і застосувань.

Дотримуючись свого ділового кредо — «чесність і творчість», ми, як розробник нових виробів і послуг, прагнемо стати унікальною компанією, яка створюватиме побут ХХІ століття, надаючи своїм споживачам і партнерам не просто виробі та їхні можливості. Своїми технологіями ми надихаємо на нові ідеї, тому завжди створюємо колективи, які поділяють наші цілі та прагнення до досконалості.

Компанія Sharp прагне поліпшувати життя людей шляхом використання новітніх технологій; її метою є інновації, якість, цінність і дизайн. Запрошуємо дізнатися більше про нас, цінності, які ми закладаємо у свою постійну відданість високим нормам ділової етики, та численні нагороди, які присуджено нашим інноваційним виробам.

Сфера діяльності

Sharp Electronics — компанія, відома в цілому світі своїми унікальними електронними виробами і рішеннями. Ми бачимо свою задачу у врівноваженні часу між роботою й особистим життям і створюємо пристрої, які допомагають людям на роботі, вдома і будь-де між роботою і домом. Вироби Sharp комерційного призначення збільшать продуктивність і скоротять витрати, а побутова електроніка Sharp надасть більше задоволення і комфорту, відкриє нові перспективи.

Вироби Sharp створені для того, щоб допомагати людям, сім'ям і колективам підприємств легко зв'язуватися, зрозуміло спілкуватися і вільно використовувати свої творчі здібності, як ніколи раніше. Компанія Sharp прагне поліпшувати життя людей шляхом використання новітніх технологій; її метою є інновації, якість, цінність і дизайн.

Нашим провідним принципом є «Чесність і творчість», і ми маємо чітку ціль: поліпшити якість людського життя за допомогою новітніх технологій. Результатами є не тільки унікальні, інноваційні вироби, які відповідають нашому девізу — «ми виготовляємо вироби, які іншим хочеться копіювати», — ми також створюємо побут ХХІ століття.

 

Європейська інфраструктура:

Ділові підрозділи:
3 ділові підрозділі у великих містах:
Лондон: Sharp Information Systems Europe і європейська штаб-квартира
Гамбург: Sharp Energy Solutions Europe

Регіональні представництва:
17 баз збуту на території Європи

Виробничі та науково-дослідні і конструкторські підрозділи:
4 установи на території Європи

Ділові принципи і кредо

Ділові принципи
Ми не прагнемо просто розширити обсяг свого бізнесу. Радше ми прагнемо за допомогою своїх унікальних інноваційних технологій зробити внесок у культуру, здобутки і добробут людей по цілому світі.
Наша корпорація бажає рости разом зі своїми працівниками, заохочуючи і допомагаючи їм повністю розкрити свій потенціал і поліпшити свій рівень життя.
Наше майбутнє процвітання напряму залежить від процвітання наших споживачів, дилерів і акціонерів — так, цілої сім'ї Sharp.

Кредо

Корпорація Sharp дотримується двох основних принципів:

чесність і творчість.

Дотримуючись цих ідеалів, ми отримуємо справжнє задоволення від праці, роблячи значущий внесок у життя суспільства.

Чесність — це справжня основа людяності
... завжди бути щирими.

Творчість — це рушій прогресу
... завжди пам'ятати про необхідність новаторства і вдосконалення.

Гармонія — це джерело сили
... довіряти одне одному та працювати разом.

Чемність — це чеснота
... завжди бути люб'язними і ввічливими.

Мужність — це основа задоволення в житті
... сприймати всі випробування з позитивним поглядом.

Наші принципи

Неповторність була рушієм компанії Sharp з самого заснування. Саме вона надихала нашого засновника Токуджі Хаякаву, і його дух щирості і творчості — це та сила, яка веде нас тепер.

Усе, що ми робимо, полягає у втіленні нових рішень, які створюють новий спосіб життя, мислення й буття.

Наше покликання — створювати нові технології, які будуть поліпшувати побут і допомагатимуть споживачу підкреслити свою індивідуальність. Працюючи з натхненням, ми створюємо інноваційні рішення, які дозволяють Вам просто бути собою.

Sharp: неповторний, як і Ви

Ми, співробітники компанії Sharp, працюємо для своїх споживачів.

Усе, що ми створюємо, створено з думкою про вас: ваші потреби, ваші мрії, ваші бажання. В усіх наших виробах — чи вони призначені для побутового використання, чи для організацій — ми втілюємо рішення, яких чекаєте ви.

Найголовніша наша турбота — про те, як наші вироби й рішення поліпшать побут і працю людей. Нас ведуть не досягнення техніки, а те, як ці досягнення поліпшать життя особисто Вам і особисто кожній людині.

Кожен із нас має власні сподівання, власні цілі, власні ідеї. І Sharp створюватиме продукти і послуги для втілення ваших мрій, цілей та ідей.

Sharp лише один.
Кожна людина неповторна.
«Будьте неповторні».

Кар'єра

Ми маємо цілий ряд обов'язків, у яких ви можете себе проявити, чи то в одній з наших груп підтримки, чи у ролі спеціаліста чи керівника. Якщо ви маєте мету і хочете ввійти в наше світле майбутнє, дайте про себе знати.

Компанія Sharp завжди підтримує чесність і викорінює дискримінацію з методів відбору кандидатів на роботу і найму. Ми запевняємо, що жоден пошукач або працівник не зазнає менш гіршого ставлення через свій вік, расу, фізичні вади, стать, сімейний стан, релігійні погляди чи сексуальну орієнтацію.

Прес-центр

Прес-центр компанії Sharp надає широкому загалу останні новини про вироби та діяльність компанії Sharp Europe. Перейшовши за посиланням Press Releases (Прес-релізи), можна ознайомитись із нашими найсвіжішими новинами.

Якщо ви працюєте журналістом і маєте якісь запитання стосовно компанії Sharp, відправте електронне повідомлення  PR-менеджеру компанії Sharp у Східній Європі.

Sharp у світі