Зв'язатися з нами

AR-6020V

  • Друк, копіювання, сканування
  • Число сторінок за хвилину: 20 ч/б
  • Місткість лотка для паперу: станд. 350, макс. 1850 аркушів
  • Кольоровий сканер
  • Стандартна технологія SPLC для швидшої передачі даних і підвищеної пропускної здатності
  • Опція друку з мережі
  • Додаткова реверсна одинарна автоподача на 100 аркушів задля ефективнішої роботи
  • Сертифікація Energy Star

Загальна інформація

Новий апарат моделі AR-6020 – швидкодійний монохромний БФП формату А3 з гнучкою архітектурою. Він вражає якістю зображень та має ще цілий ряд можливостей з підвищення продуктивності праці, доступних для будь-якої невеликої робочої групи. Він ідеально виконає будь-яку задачу з монохромного друку, кольорового сканування чи копіювання.

Ця модель дозволяє друкувати зі швидкістю 23 сторінок за хвилину, що більш ніж достатньо для задоволення потреб будь-якого малого офісу чи завантаженої робочої групи. Вона має досить швидкодії, щоб працювати в невеликій мережі з перспективою оновлення. Крім того, стандартною комплектацією цього апарату передбачена підтримка мови принтера Sharp із стисканням (SPLC), яка дозволяє прискорити обмін даними й підвищити продуктивність. Модель AR-6020 відзначається не тільки оптимізованими експлуатаційними характеристиками, а й можливістю збільшення шухляди для паперу – її ємність можна збільшити до 1850 аркушів.

Копіювання виконується так само швидко й легко, як друк. Час одержання першої копії становить 6,4 секунди, а значить, усуваються зайві затримки в разі великої кількості дрібних задач. Оптимізована технологія одноразового сканування і багаторазового друку спрощує виконання задач великого обсягу. Вбудований сканер формату A3 дозволяє одразу сканувати документи з виводом кольорового зображення в популярні офісні застосунки, натиснувши лише одну кнопку.

Він має й інші корисні функції копіювання, як-от копіювання візиток і сортування з поворотом, електронне комплектування документів і сортування. Можна також встановити пристрій подачі документів для сканування великих обсягів документації.

Врешті-решт, AR-6020 відзначається економічністю, має всі потрібні функції й ідеально пристосований до роботи в невеликих робочих групах.

Завантаження

Технічні дані