Зв'язатися з нами

Професійні дисплеї - Можливості

Коли потрібен міцний, надійний цифровий інформаційний вказівник найвищої якості та з найприроднішими кольорами, професіонали наполягають на застосуванні дисплеїв Sharp. І ось чому:

Надійність, на яку можна покластися

Наші надійні монітори з РКД та комерційні дисплеї призначені для експлуатації в системах із найвищими вимогами. Крім того, завдяки безвентиляторній конструкції вони працюють безшумно і до них потрапляє мінімальна кількість пилу. Саме тому ми можемо надавати трирічну гарантію за місцем встановлення на всі комерційні дисплеї Sharp.

Виняткова якість зображення

Рідкокристалічні дисплеї Sharp гарантують, що ваше повідомлення буде помітним і чітко видимим у повній роздільній здатності 1080p (1920 x 1080) чи 4K UHD (3840 x 2160) зі звичайного джерела аналогового, цифрового RGB чи HD відеосигналу. Хоч би якою була мета використання наших моніторів з РКД, на них буде видно дрібний текст і яскраву графіку, і вони притягатимуть максимальну увагу присутніх.

Безпрецедентна гнучкість

Хоч би якою складною була задача, ви зможете знайти у нашому асортименті комерційних дисплеїв  рідкокристалічний дисплей, який ідеально до неї пасує. Ці дисплеї тонкі та легкі, прості у монтажі, а пристрої серії PN розміром від 32 до 90 дюймів можна встановлювати як у горизонтальному, так і в вертикальному положенні. Ба більше, монітори з РКД можна розміщувати разом, формуючи надзвичайно великі відеостіни, що справлятимуть сильне враження на глядачів.

Можливості професійних дисплеїв

 • Дизайн

  Тонка рамка

  Дисплеї мають елегантний стрункий дизайн із новою тонкою рамкою зменшеною товщини, а завдяки матовому покриттю під метал ціла рамка здається якісною на вигляд і на дотик.

  Мала маса конструкції

  Завдяки вдосконаленню деталей і матеріалів РКД вдалося зменшити масу монітора порівняно з попередніми моделями, що полегшує її транспортування і монтаж.

  Вбудовані динаміки

  Застосування вбудованих динаміків потужністю 10 ват на канал усуває в багатьох випадках необхідність у зовнішній аудіосистемі. Ці динаміки, розташовані ззаду, є ідеальними для передавання аудіовмісту і музичного фону. Також для легкого з'єднання з зовнішнім обладнанням передбачено розняття лінійного виходу, а якщо в апараті встановлено додаткову плату розширення вводу-виводу PN-ZB01, то і розняття для стереофонічних динаміків (10 Вт + 10 Вт).

  Ручки для надійного встановлення

  Кожний монітор комплектується міцними ручками для надійного перенесення. По закінченні монтажу дисплея ці ручки можна зняти. Крім того, в усіх моделях передбачено монтажні отвори, що відповідають стандарту VESA, які дозволяють безпечно і надійно встановлювати апарати за допомогою сумісного монтажного приладдя сторонніх виробників.

 • Можливості розширення

  Кодова ідентифікація

  Кожним рідкокристалічним монітором Sharp можна централізовано керувати з ПК за допомогою інтерфейсу RS-232C. Кожному монітору можна присвоїти індивідуальний ідентифікаційний код для подання команд на ввімкнення та вимкнення, зміну джерела сигналу та різні настроювання екрана.

  Керування за графіком

  Функція графіка роботи взагалі спрощує експлуатацію: вона дозволяє запрограмувати до восьми точок автоматичного ввімкнення та вимкнення монітора у заданий час щодня, щотижня чи одноразово.

  Налаштування інтернет-браузера

  Рідкокристалічними моніторами Sharp серії PN-E легко керувати через інтернет-браузер і програмне забезпечення для керування, яке можна придбати додатково.

  Підтримка SNMP

  Стан дисплея, час неперервної роботи та інші параметри можна контролювати за допомогою локальної мережі з застосуванням спрощеного протоколу керування мережею (SNMP).

 • Інші основні можливості

  Безвентиляторне компонування

  Завдяки особливій конструкції тепло, яке виділяється в рідкокристалічних моніторах Sharp, виноситься потоком повітря без використання вентиляторів, які втягували б пилюку і створювали шум.

  Вбудований давач температури

  У разі збільшення температури всередині монітора система керування підсвічуванням за сигналом вбудованого давача температури змінює яскравість підсвічування, щоб утримувати температуру в допустимих межах.

  Затримка ввімкнення

  Для зменшення навантаження на систему електропостачання внаслідок одночасного ввімкнення великої кількості моніторів у серії PN-E передбачено можливість встановлення затримки між увімкненням кожного монітора відеостіни чи інших установок із багатьма моніторами.

  Запис журналу

  Функція запису і виводу журналу зберігає журнали експлуатації з даними про зміну сигналів та відхилення в експлуатації, що допомагає збільшити ефективність пошуку й усунення несправностей сервісним персоналом.

  Діагностика обладнання

  Функція діагностики обладнання виявляє будь-які відхилення напруги живлення та відображає їх на моніторі.

  Сповіщення електронною поштою

  Функція сповіщення електронною поштою дозволяє регулярно надсилати дані про зміни стану і несправності дисплея на задану електронну адресу.

  Автоматичне настроювання

  Якщо використовується аналогове підключення RGB, у разі зміни часових параметрів вхідного сигналу відбувається автоматична корекція фази синхронізації.