Зв'язатися з нами

Переваги професійних дисплеїв

Компанія Sharp Visual Solutions постійно вкладає кошти в технологічний розвиток, отримуючи плоди інновацій і відображуючи цифрові зображення цілком новими способами. Найкращі у своєму роді системи візуалізації Sharp знаходять застосування в освіті, залах засідань в офісах, важливих бойових командних пунктах, закладах відпочинку і розваг, а також у численних торгових закладах і недорогих роздрібних магазинах.

Дедалі більше великоформатних дисплеїв використовується для створення вказівників здебільшого в секторі роздрібної торгівлі, де важлива точність і реалізм зображень. У пропонованих рішеннях Sharp зі створення торгових вказівників використовуються інтелектуальні можливості зв'язку та рішення підвищеного ступеню інтеграції, наприклад із застосуванням хмарного динамічного вмісту, який забезпечує легке керування й обслуговування.

Відеостіни Sharp — ідеальне рішення для відтворення привабливих подробиць на великому екрані без погіршення якості деталей чи розміру зображення, і вони неминуче створюють сильне враження. Завдяки високій яскравості і надійності, яка дозволяє використовувати монітори в неперервному режимі, відеостіни Sharp використовуються в багатьох магазинах роздрібної торгівлі, аеропортах і екстрених службах і пультах керування.

Хоча ціна одного дисплея є важливим чинником для купівлі, кінцеві користувачі дедалі більше уваги приділяють точності відтворення кольору, однорідності яскравості і кольору — простіше кажучи, якості пікселів. У зв'язку з цим вимоги до підвищення роздільної здатності ідуть поруч із вимогами до якості кольорів, і асортимент професійних дисплеїв Sharp поповнився дисплеями 4K UHD, які мають перспективу подальшого поліпшення якості пікселів. Особливо у сегменті роздрібної торгівлі це може призвести до посилення інтересу до предметів розкоші, посиленню зорових вражень і, кінець кінцем, підвищенню рівня задоволеності клієнтів.

Компанія Sharp позиціонується як автор інноваційних технологій відтворення зображень для клієнтів, яким потрібне практичне рішення для щоденного використання, але в той же час вона залишається партнером для тих, хто бажає одержувати витончені враження зараз і в майбутньому.

Можливості професійних дисплеїв

 • Професійні монітори і комерційні ВФД

  Надійність

  Великоформатні професійні рідкокристалічні монітори Sharp і комерційні великоформатні дисплеї (ВФД) призначені для використання там і тоді, де вам потрібно, і з потрібною вам метою. Ці рідкокристалічні монітори LCD з суцільним корпусом ідеально придатні для застосування навіть у найважчих умовах. Але завдяки поліпшеному компонуванню, яке не потребує вентилятора примусової конвекції повітря, вони працюють тихо, мають максимальну надійність і захоплюють мінімальну кількість пилу. На всі комерційні дисплеї Sharp поширюється трирічна обмежена гарантія за місцем експлуатації, яка стосується деталей, праці та підсвічування.

  Якість зображення

  Якщо вам потрібна виняткова якість зображення, варто згадати, що більшість великоформатних комерційних рідкокристалічних дисплеїв мають роздільну здатність FHD 1920 x 1080 (1080p) чи UHD (3840x2160) і працюють практично від будь-якого джерела аналогового чи цифрового сигналу RGB, а також від джерел відеосигналу HD. Художній шрифт і витончена графіка не їхніх екранах просто приголомшує своєю чіткістю і ясністю. І в цифрових вказівниках, і на пультах керування, і в залах відеоконференцій дисплеї серії PN привертають увагу яскравими зображеннями.

  Універсальність

  Вам потрібно проводити відеоконференції? Цифрові вказівники? Великоформатні дисплеї для лікарень чи стадіонів? Усе це і набагато більше ви побачите в лінійці комерційних рідкокристалічних дисплеїв. Завдяки малій товщині і масі їх легко встановлювати; крім того, монітори серії PN можна встановлювати в горизонтальному чи вертикальному положенні відповідно до відтворюваного вмісту та виконуваних задач. У серії PN представлені монітори класів від 42" (з розміром по діагоналі 42-1/16 дюйма) до 90" (з розміром по діагоналі 90 дюймів), і вони ідеально пасують для найрізноманітніших задач, зокрема відеоконференцій, створення цифрових вказівників, САПР і імітаційного моделювання, корпоративному і державному управлінні, освіті, на спортивних стадіонах і релігійних спорудах. Завдяки режиму збільшення монітори Sharp серії PN можна встановлювати разом, створюючи надзвичайно великі, вражаючі відеостіни розміром аж до 5 x 5*.

  *У деяких установках може бути потреба в додатковому програмному забезпеченні сторонніх виробників.

 • Дизайн

  Тонка рамка

  Дисплеї мають елегантний стрункий дизайн із новою тонкою рамкою зменшеною товщини, а завдяки матовому покриттю під метал ціла рамка здається якісною на вигляд і на дотик.

  Мала маса конструкції

  Завдяки вдосконаленню деталей і матеріалів РКД вдалося зменшити масу монітора порівняно з попередніми моделями, що полегшує її транспортування і монтаж.

  Вбудовані динаміки

  Застосування вбудованих динаміків потужністю 10 ват на канал усуває в багатьох випадках необхідність у зовнішній аудіосистемі. Ці динаміки, розташовані ззаду, є ідеальними для передавання аудіовмісту і музичного фону. Також для легкого з'єднання з зовнішнім обладнанням передбачено розняття лінійного виходу, а якщо в апараті встановлено додаткову плату розширення вводу-виводу PN-ZB01, то і розняття для стереофонічних динаміків (10 Вт + 10 Вт).

  Ручки для надійного встановлення

  Кожний монітор комплектується міцними ручками для надійного перенесення. По закінченні монтажу дисплея ці ручки можна зняти. Крім того, в усіх моделях передбачено монтажні отвори, що відповідають стандарту VESA, які дозволяють безпечно і надійно встановлювати апарати за допомогою сумісного монтажного приладдя сторонніх виробників.

 • Можливості розширення

  Кодова ідентифікація

  Кожним рідкокристалічним монітором Sharp можна централізовано керувати з ПК за допомогою інтерфейсу RS-232C. Кожному монітору можна присвоїти індивідуальний ідентифікаційний код для подання команд на ввімкнення та вимкнення, зміну джерела сигналу та різні настроювання екрана.

  Керування за графіком

  Функція графіка роботи взагалі спрощує експлуатацію: вона дозволяє запрограмувати до восьми точок автоматичного ввімкнення та вимкнення монітора у заданий час щодня, щотижня чи одноразово.

  Налаштування інтернет-браузера

  Рідкокристалічними моніторами Sharp серії PN-E легко керувати через інтернет-браузер і програмне забезпечення для керування, яке можна придбати додатково.

  Підтримка SNMP

  Стан дисплея, час неперервної роботи та інші параметри можна контролювати за допомогою локальної мережі з застосуванням спрощеного протоколу керування мережею (SNMP).

 • Інші основні можливості

  Безвентиляторне компонування

  Завдяки особливій конструкції тепло, яке виділяється в рідкокристалічних моніторах Sharp, виноситься потоком повітря без використання вентиляторів, які втягували б пилюку і створювали шум.

  Вбудований давач температури

  У разі збільшення температури всередині монітора система керування підсвічуванням за сигналом вбудованого давача температури змінює яскравість підсвічування, щоб утримувати температуру в допустимих межах.

  Затримка ввімкнення

  Для зменшення навантаження на систему електропостачання внаслідок одночасного ввімкнення великої кількості моніторів у серії PN-E передбачено можливість встановлення затримки між увімкненням кожного монітора відеостіни чи інших установок із багатьма моніторами.

  Запис журналу

  Функція запису і виводу журналу зберігає журнали експлуатації з даними про зміну сигналів та відхилення в експлуатації, що допомагає збільшити ефективність пошуку й усунення несправностей сервісним персоналом.

  Діагностика обладнання

  Функція діагностики обладнання виявляє будь-які відхилення напруги живлення та відображає їх на моніторі.

  Сповіщення електронною поштою

  Функція сповіщення електронною поштою дозволяє регулярно надсилати дані про зміни стану і несправності дисплея на задану електронну адресу.

  Автоматичне настроювання

  Якщо використовується аналогове підключення RGB, у разі зміни часових параметрів вхідного сигналу відбувається автоматична корекція фази синхронізації.

Дисплеї відеостіни

 • Можливості відеостін — серія PN-V

  Загальна інформація

  Завдяки найтоншій рамці у класі моніторів із розміром 60 дюймів по діагоналі* серія PN-V є типовим засобом побудови багатоекранних відеостін. Завдяки можливості встановлення в горизонтальному чи вертикальному положенні, повному світлодіодному підсвічуванню і практично непомітним швам можна створити вражаючі відеостіни практично будь-яких розмірів і формату.

  * Згідно з опублікованою інформацією станом на 8 червня 2010 року про РКД-панелі розміром 60 дюймів і більше.

 • Режим збільшення зображення

  (для відеостін, що містять до 25 моніторів)

  У режимі збільшення зображення можна за допомогою ПК розподілити по відеостіні, що містить до 25 моніторів (у конфігурації 5 х 5). Функція поправки на ширину рамки практично усуває нестиковку і значно поліпшує збільшене зображення на багатоекранному дисплеї.

 • Повне світлодіодне підсвічування

  Однорідна яскравість і низьке споживання електроенергії

  Для забезпечення більш однорідної яскравості дисплея порівняно зі звичайним підсвічуванням флуоресцентними лампами CCFL*, у компанії Sharp вирішили розташувати світлодіоди по всій панелі безпосередньо під рідкокристалічним шаром. Завдяки цьому багатоекранні дисплеї Sharp яскраві, гарні й однаково відображають кольори.

  * Флуоресцентна лампа з холодним катодом

 • Комплекти керування PN-ZR01 (для серії PN-V60X) і PN-ZR01A (для PN-V551)

  (продаються окремо)

  Якщо на один із моніторів відеостіни встановити блок дистанційного керування, то з одного пульта дистанційного керування можна зручно керувати всіма моніторами. А для збільшення загальної економії електроенергії яскравість підсвічування автоматично регулюється відповідно до зовнішнього освітлення за сигналом давача яскравості.

 • Майже безмежні можливості дисплея

  Завдяки надзвичайно тонкій рамці моніторів у серії PN-V, шви між сусідніми моніторами майже непомітні: їхня ширина складає лише 6,5 мм* (для серії PN-V60X) або 3,5 мм* (для PN-V551). У відеостіні це дозволяє відтворювати чіткі зображення майже будь-якого розміру і формату, справляючи сильне враження на глядачів. Виняткова надійність моніторів серії PN-V підтверджено сертифікатами надійності у безперервному режимі експлуатації, трирічною гарантією на деталі і працю за місцем експлуатації та сертифікатом ENERGY STAR®.

  * Без урахування зазору між моніторами.

 • Створення динамічних відеостін

  Одиниці: см (розміри є приблизними та подаються з урахуванням ширини рамки)

  Майже будь-яку кількість моніторів серії PN-V можна з'єднати для створення вражаючих багатоекранних відеостін. Керування такими системами можна здійснювати через інтерфейс RS-232C або локальну мережу.* Завдяки легкості керування й інтеграції спрощується проектування і монтаж складних відеостін практично будь-яких розмірів і форми.

  Для керування дисплеями серії PN-V60X через мережу необхідна плата розширення вводу-виводу PN-ZB02. Дисплей PN-V551 має вбудований інтерфейс локальної мережі.