Зв'язатися з нами

Рішення для обробки документів

Ефективні. Інтуїтивні. Безпечні.

Працюйте не важче, а розумніше – завжди і всюди

Найкраща у своєму роді лінійка систем обробки документів Sharp для бізнесу створена для вдосконалення способу виконання робіт у будь-якому офісі – від середнього чи малого бізнесу (СМБ) до великих корпорацій та державних установ.

Наша лінійка повноколірних і монохромних пристроїв варіюється від компактних офісних принтерів формату A4 до багатофункціональних принтерів (БФП)для виробничого друку початкового рівня. На всіх них можна встановлювати наші оптимізовані програмні рішення (Optimised Software Solutions), за допомогою яких організації можуть змінити спосіб утворення, взаємодії та поширення інформації.

Ці апарати розроблені, щоб допомагати вам значно прискорити отримання інформації, заощаджувати час і збільшити продуктивність. Вони прості і зрозумілі у користуванні, а працювати з ними можна з будь-якого місця та користуючись будь-яким пристроєм. Функції безпеки найвищого рівня допомагають дбати про збереження вашої  інформації. Завдяки усім цим перевагам рішення з обробки документів Sharp відзначено декількома  найпрестижнішими нагородами у галузі.

Офісні принтери

Наші доступні, але напрочуд функціональні принтери для особистого користування чи спільного використання в малих офісах і робочих групах виконують роботу тихо і швидко. Для великих офісів і робочих груп пропонується ряд повноколірних та монохромних  БФП, які легко впораються з усіма вашими потребами з друку, копіювання, сканування й обробки документів.

Виробничі принтери

Наші швидкодійні принтери виробничого класу, що мають надійну конструкцію та високу продуктивність, – це ідеальний вибір для будь-якого друкарського залу чи копіювального відділу компанії. Вони оснащуються рядом контролерів і здатні виготовляти широкий асортимент готових документів і брошур.

Програмні рішення

Гнучке й надійне обладнання — лише один із елементів вашої системи документообігу. Придбавши одне чи декілька з наших рішень Optimised Software Solutions, ви зможете скоротити витрати на друк і копіювання, ефективніше керувати роботою своїх принтерів і використанням витратних матеріалів, поліпшити продуктивність і підвищити рівень безпеки.

Нагороди

Наші рішення з обробки документів постійно вдосконалюються і проходять випробування у низці незалежних професійних установ, тож ми пишаємось наявністю повного асортименту БФП, відзначених галузевими нагородами.