Зв'язатися з нами

Системи обробки документів для будь-яких умов

У 1972 році ми представили перший фотокопіювальний апарат Sharp. Він став першим кроком подорожі, протягом якої ми постійно впроваджували офісні принтери обладнання для сканування документів, гнучкі багатофункційні принтери (БФП) і потужні виробничі принтери, здатні виконувати повний набір операцій з обробки документів та інші програмні функції.

Сьогодні наш асортимент систем обробки документів для бізнесу охоплює і компактні малі офісні принтери, і високопродуктивні мережеві кольорові БФП, і навіть одні з найпотужніших на ринку виробничих принтерів базового рівня – і в усьому цьому обладнанні може бути встановлено Optimised Software Solutions. Знайомтеся:

Mалі офісні принтери фірми Sharp

Наші доступні, але напрочуд продуктивні принтери для малих офісів і робочих груп ідеально підходять для спільного використання у малих офісах, виконують роботу швидко і тихо.

БФП Sharp

Для великих офісів і робочих груп передбачено лінійку чорно-білих і кольорових БФП, які здатні задовольнити будь-які потреби щодо друку, копіювання, сканування й обробки документів, а також мають широкий вибір додаткових функцій післядрукарської обробки, як-от автоматичне фальцювання, скріплення скобами й укладання аркушів у стапель.

Виробничі принтери Sharp

Якщо вам потрібна високопродуктивна система обробки документів, ми можемо допомогти й у цьому питанні. Наше обладнання має надійну конструкцію, розроблену з урахуванням понад 40-річного досвіду. Наші виробничі принтери відзначаються високою швидкістю і продуктивністю, а також оснащуються рядом контролерів і здатні виготовляти широкий асортимент готових документів і брошур.

Оптимізовані програмні системи

Гнучке й надійне обладнання — лише один із елементів вашої системи документообігу. Придбавши одну чи декілька з наших систем Optimised Software Solutions, ви зможете скоротити витрати на друк і копіювання, ефективніше керувати роботою своїх принтерів і використанням витратних матеріалів, поліпшити продуктивність і підвищити рівень безпеки.

Система обробки документів для будь-якого підприємства

Кожна організація має свої потреби у документації. Саме тому компанія Sharp продовжує розширювати асортимент систем для обробки документів для будь-яких споживачів: від підприємств МСБ до великих корпорацій і державного сектору.

Незалежного від того, які ваші потреби і в якій сфері діяльності працює ваша організація, компания Sharp допоможе вам досягнути поставлених цілей.