Зв'язатися з нами

Рішення з візуалізації

Компанія Sharp має досвід виробництва найрізноманітніших систем візуалізації для будь-яких потреб, від комерційних дисплеїв для систем цифрових вказівників до інтерактивних дисплеїв, на екрані яких можна писати, немов на папері.

Наші професійні дисплеї та відеостіни ідеально пасують для будь-яких задач, у яких важливо чітко передавати складну інформацію. Наші великоформатні дисплеї покажуть ваше повідомлення у людних місцях, наприклад торгових центрах і транспортних вузлах. А для малих площ існує ряд найкращих у своєму класі бізнес-систем візуалізації з розміром екрана 32 дюйми та більше.

Хоч би якими були ваші потреби, сфера діяльності чи умови, ви знайдете відповідний цифровий дисплей у нашому асортименті систем візуалізації.

Інтерактивні рішення

Системи на основі інтерактивних дисплеїв Sharp забезпечують легку співпрацю, спілкування і поширення інформації. Простий у користуванні чутливий інтерфейс надає користувачам упевненості і не відвертає їхньої уваги від головних питань. Відточені прикладні засоби ідеально пасують до будь-яких умов і легко інтегруються з існуючим програмним і апаратним забезпеченням. 

Завдяки програмі Touch Display Link фірми SHARP можна організувати різнопланову взаємодію і співпрацю з використанням усіх мобільних інтелектуальних пристроїв, у тому числі з користувачами, що перебувають за межами залу, де проводиться нарада.
І в конференц-залах, і в аудиторіях Sharp змінює спосіб навчання, співпраці і спілкування.

Професійні дисплеї

Особливості наших професійних виробів, як-от можливість безперервної експлуатації, можливість установлення як на вертикальну, так і на горизонтальну поверхню, а також висока яскравість і висока роздільна здатність дисплеїв — забезпечують оптимальний ефект незалежно від місця і умов роботи.

Зберігаючи провідні позиції у галузі рідкокристалічних дисплеїв, ми й надалі зосереджуємось на розробці нових технологій, тому, використовуючи широкий асортимент своєї інноваційної продукції, яку ми пропонуємо, ми здатні задовольняти будь-які професійні вимоги до відтворення зображень.

Вертикальні ринки

У галузі професійних дисплеїв потрібні жорсткі стандарти, які регламентували б різноманітні ринки і застосування. Хоча кожен випадок пов'язаний із своїми труднощами, усім їм властива потреба в ефективному і надійному рішенні, яке відповідало б конкретним вимогам.

І в напруженій обстановці конференц-залів, і на серйозних виставках Sharp має достатні знання і досвід розробки найкращих у своєму класі інноваційних рішень і створення високоякісних систем візуалізації для кожного випадку.

Поєднуючи інноваційні технології високого класу з прагненням досягати досконалості в усіх своїх проектах, ми абсолютно впевнені в наявності оригінального та високоефективного рішення з рішеннями з візуалізації Sharp для будь-якої задачі, що може з'явитися на вертикальному ринку.

Технології

Компанія Sharp пишається своєю репутацією провідної компанії у світі РКД та сенсорних екранів. Такої репутації вона зажила завдяки наполегливій праці, часу, досвіду і ресурсів, витрачених на розробку нової технології. Візьмемо для прикладу технологію UV2A, на якій побудовано наші панелі РКД. Ця інноваційна технологія, у якій використано запатентовані компанією Sharp матеріали, дозволяє досягнути не тільки надзвичайно високої контрастності й роздільної здатності зображення, а й небувалої ефективності використання енергії завдяки найефективнішому використанню фонового підсвічування.