Зв'язатися з нами

Обробка документів на основі хмарних технологій

Для побудови систем цифрових інформаційних вказівників із підвищеними вимогами компанія Sharp створила SoC-платформу для Android™, якою завдяки партнерській програмі — Sharp Open Architecture Platform — може користуватись вузьке, ексклюзивне коло великих компаній з програмного забезпечення для цифрових інформаційних вказівників. Завдяки цій платформі компанії одержують можливість використовувати у своїх системах цифрових вказівників спеціалізоване програмне забезпечення.

Зараз компанія Sharp Europe встановила партнерські відносини з компаніями CityMeo, Instoremedia, Navori та Stino.

CityMeo — професійне рішення з побудови систем зв’язку з екранами «під ключ», яке сприятиме зростанню вашого бізнесу.

Instoremedia AB — це шведська компанія з побудови цифрових інформаційних вказівників, заснована у 2004 році. Вона пропонує програмні рішення компаніям, які бажають працювати з застосуванням різних платформ, наприклад Windows, Android тощо.

Navori — швейцарська компанія з 20-річним досвідом роботи у галузі цифрових інформаційних вказівників.

StiNO — німецький виробник програмного забезпечення у галузі цифрових аудіовізуальних інформаційних вказівних пристроїв, який пропонує онлайнове програмне забезпечення з управління вмістом у мережах різних масштабів, а також надає хмарні послуги.

Ви можете стежити за змінами на цій сторінці регулярно відвідуючи її, чи звернутися до нас по додаткову інформацію щодо того, як долучитися до партнерської програми Sharp Open Architecture.