Зв'язатися з нами

Системи інтерактивних дисплеїв

Асортимент професійних дисплеїв Sharp дозволяє добрати дисплей із роздільною здатністю екрана та точністю відтворення кольорів для будь-яких задач, де важливу роль відіграє ефективне відтворення зображень.

Людні торгові центри, важливі диспетчерські пункти, центри розваг і відпочинку, заклади освіти, кабінети для нарад, вестибюлі, транспортні вузли, конференц-зали — в усіх цих місцях можна застосовувати наші великоформатні цифрові інформаційні вказівники та дисплеї з роздільною здатністю 4K.

У чому полягає відмінність між «звичайними» та професійними дисплеями? Таких відмінностей декілька. По-перше, це роздільна здатність 4K, яка використовується у деяких моделях. Вона має підвищену чіткість у відтворенні тонких деталей для далеко розташованих глядачів. Але це лише одна з причин, чому професіонали наполягають на використанні цифрових дисплеїв Sharp.

Професійні цифрові дисплеї для будь-яких умов

Для диспетчерських і торгових центрів обирають наші професійні дисплеї з високою точністю відтворення кольорів: вони достатньо яскраві, щоб виділятися на фоні яскравого освітлення, а також призначені для роботи у безперервному режимі.

Крім того, залежно від моделі та виконуваних задач, наші цифрові дисплеї дозволяють користуватися перевагами з'єднання з інтелектуальними пристроями та відображення хмарного динамічного вмісту, а це полегшує добір і своєчасне відображення потрібної інформації відповідній аудиторії.

У наш асортимент професійних дисплеїв входять найкращі моделі дисплеїв для торгівлі. Серед них є моделі, які можна встановлювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні (у деяких випадках навіть екраном догори чи донизу); існує також декілька моделей, оптимізованих для використання у захопливих відеостінах приголомшливих розмірів.

Цифрові інформаційні вказівники Sharp – вибір професіоналів

Коли важливо отримати точне й яскраве зображення, можна підібрати цифровий дисплей Sharp. Компактні сенсорні екрани, великоформатні дисплеї для торгівлі, роздільна здатність 4K, виняткові кольори, легке керування вмістом, надійність за безперервного режиму експлуатації, наднизьке споживання електроенергії — хоч би що було вам потрібно у професійному дисплеї, це можна придбати у нас.

До того ж, деякі професійні дисплеї оснащено гніздом розширення Mini-OPS, яке дозволяє підключати дедалі ширше коло додаткових пристроїв для розширення можливостей.