Зв'язатися з нами

Атмосферний генератор води Skywell® 5TE

Оригінальне джерело води для розумного бізнесу

По цілому світі бізнес зазнає перетворень: від нових технологій до нових способів роботи. Ви теж прагнете йти в ногу з цими змінами, створюючи розумне робоче середовище.

Отож, що ви зробите, одержавши можливість збільшити свій внесок у добробут суспільства, поліпшити умови праці й поліпшити вплив на навколишнє середовище?

Змініть свій бізнес

Щоб отримати користь із мобільності і пов’язаності персоналу, особливо важливо вводити в бізнес розумні технології.

Це зручний й портативний спосіб одержання води. Завдяки відсутності потреби у монтажу труб, Skywell можна встановити буквально будь-де. Від кабінетів для нарад і часто використовуваних коридорів, до сценічних конструкцій і виїзних офісів — у будь-якому місці можна забезпечити наявність чистої питної води. Усе, що потрібно для роботи, — це підключення до джерела живлення.

Щодня генератор видає 18 літрів питної води, отже не доведеться турбуватись про те, що колись вона закінчиться.

Змініть спосіб життя

Люди дедалі більше дізнаються про проблеми, пов’язані з браком води. Отож, якщо взяти до уваги екологічно безпечний принцип дії та здатність Skywell задовольнити потребу в питній воді, ви одержите справді потрібний людям пристрій.

Користувачі зможуть переглядати статистику споживання води й навіть ставити перед собою певні цілі.

Панель керування пристроєм дозволяє швидко й легко встановити певні параметри, наприклад температуру води. Хоч би що ви хотіли: чи кип’яток для приготування чаю, кави чи їжі, чи склянку прохолодної води, — ви одразу ж це отримаєте.

Логотип Sharp зображено для  ілюстрації на вимогу замовника.

Змініть умови праці

З бігом часу стає дедалі важче досягати цільових показників у сфері охорони довкілля та вимог щодо соціальної відповідальності. Skywell — простий спосіб послабити свій вплив на природу. Так, він послаблює залежність від пластмасових виробів. Крім того, він зменшує ваш вуглецевий слід завдяки відсутності витрат на перекачування, встановлення труб і доставку.

На відміну від традиційних кулерів, для обслуговування Skywell не потрібні вантажівки для доставки великих бутлів, які потім доводиться переносити чи зберігати. Ба більше, тепер ви не побачите пластикових пляшок, які перетворились на глобальну екологічну проблему.

Як це працює?

Skywell 5TE всмоктує навколишнє повітря та відбирає з нього вологу шляхом конденсації. Застосування сучасних технологій контролю, пропускання води крізь шість фільтрів, двоступеневий ультрафіолетовий очищувач та озонатор забезпечує чистоту кожної краплинки води. Крім того, одержана вода піддається неперервному контролю якості, прозорості та органолептичних властивостей.

Для одержання оптимальної кількості води за допомогою атмосферного генератора Skywell, потрібні відповідні умови. У районах, де постійно чи час від часу буває низька вологість повітря, кількість одержуваної води може зменшуватись; у таких випадках апарат потрібно додатково підключити до централізованого водопостачання, а він забезпечуватиме належну якість води шляхом фільтрування.

Споживайте чисту воду з ефективного джерела

Атмосферний генератор води Skywell одержує чисту воду з навколишнього повітря, не потребуючи прокладання труб чи використання пластикових бутлів. Кожна краплинка води фільтрується, очищується, піддається контролю й аналізу для забезпечення належної якості, прозорості та органолептичних властивостей.