Зв'язатися з нами

Корисне

Вітаємо в зоні підтримки SHARP. Тут зосереджено корисну інформацію, зокрема про доступ до нашого центру завантажень, пошук регіональних сервісних центрів, контактну інформацію, принципи гарантії виробника, а також дані про особливості обслуговування наших виробів.

Якщо вам потрібно одержати керівництва з експлуатації, гарантійні талони виробника тощо, скористайтеся центром завантажень Sharp:

Якщо ви маєте несправну техніку і вам потрібно знайти регіональний сервісний центр, скористайтеся системою пошуку сервісних центрів:

Деяка корисна інформація про наших ділових партнерів зосереджена на нашій сторінці для ділових партнерів. Якщо вам вона потрібна, скористайтесь посиланням:

Незалежно від того, які ви маєте вироби Sharp і які потреби вашого бізнесу, ми надамо вам підтримку саме так і саме тоді, коли ви її потребуєте.

Товари народного споживання — звертайтеся до нас

Якщо ви потребуєте підтримки щодо якогось із товарів народного споживання Sharp, скористайтеся контактною формою для відповідного виробу.

Кондиціонери, DVD, Blu Ray:
Надішліть нам електронного листа, натиснувши кнопку звернення.

Аудіо, світлодіодні телевізори моделей:

Побутова техніка:
холодильник, пральня, посудомийна машина, мікрохвильова піч, електродуховка, електрична варочна поверхня, індукційна варочна поверхня, очищувач повітря, Plasmacluster, пральна машина, прально-сушильна машина

Калькулятор, електронний словник:

Якщо ви не знайшли потрібної адреси для звернення щодо свого виробу чи не маєте часу зателефонувати нам, надішліть електронного листа:

Постачання запасних деталей

Компанія Sharp надає широкий асортимент оригінальних запасних деталей до своїх виробів через місцевих дистриб'юторів деталей або регіональні сервісні центри.

Якщо закупівлю зроблено через сторонню особу, на неї поширюватимуться умови продавця. Уточніть ці умови у продавця. Компанія Sharp не бере на себе жодну відповідальність за вміст веб-сторінок сторонніх осіб або товари, придбані у третіх осіб.