Зв'язатися з нами

Сонячні системи енергозабезпечення Sharp

Найкращі сонячні панелі від піонера сонячної енергетики

Якщо вам потрібні високоякісні сонячні панелі для екологічно безпечного виробництва електроенергії, ви прийшли саме туди, де треба. Створення сонячних систем електропостачання уже понад 60 років є однією з основних сфер діяльності компанії Sharp. За цей час компанія Sharp випустила понад 50 мільйонів сучасних сонячних панелей, які постачають одержану від Сонця електроенергію тисячам споживачів у різних країнах світу.

Через свій європейський офіс компанія забезпечує сонячними панелями інсталяторів, дистриб’юторів і  компанії з реалізації проектів у Європі, Середньому Сході й Африці.

Sharp має лінійку високоякісних сонячних панелей, призначених для встановлення в житловому секторі, на промислових підприємствах і у складі наземних сонячних електростанцій. Кінцеві споживачі — домовласники чи промислові підприємства — можуть придбати наші сонячні панелі разом з монтажними послугами місцевих інсталяторів.

Окрім постачання обладнання, Sharp працює над реалізацією проектів, створюючи у співробітництві з сонячні електростанції. Компанія Sharp вимагає й одержує права істотного впливу на реалізацію проекту на кожному етапі розробки, пропонуючи партнерам прямий доступ до виробничих потужностей і варіанти фінансування.

Додаткова інформація про Sharp Solar різними мовами

Пропонуємо ознайомитись із додатковою інформацією про наші продукти для сонячної енергетики різними мовами, відвідавши відповідні сторінки:

>> АНГЛІЙСЬКА

>> НІМЕЦЬКА

>> ФРАНЦУЗЬКА

>> ІСПАНСЬКА

>> НІДЕРЛАНДСЬКА

>> ПОЛЬСЬКА

>> УГОРСЬКА

Щоб одержати переклад тексту на цих сторінках рідною мовою, рекомендуємо скористатися вбудованими функціями перекладу веб-браузера.

Якщо додаткова інформація не потрібна, можна одразу звернутися до нашого відділу збуту й обслуговування сонячних панелей.