Зв'язатися з нами

Чому саме Sharp

Вибір фотоелектричних модулів — важливі фактори

Виробники фотоелектричного обладнання надають багато інформації та наносять на свою продукцію багато позначень. Але ж які дані є важливими і з чого можна зробити висновок про високу якість фотоелектричного модуля?

Солідна компанія з надійною якістю

Сонячно-енергетична система є довгостроковою інвестицією. Щоб бути задоволеним своїм рішенням, потрібно, щоб вироби мали надійну якість. Столітня історія компанії Sharp і її понад 55-річний досвід у фотоелектричних технологіях надає впевненості в надійності інвестицій. Із заснуванням компанії Sharp Energy Solutions Europe на європейському ринку з'явився центр передового досвіду у сфері інноваційних технологій сонячної енергетики.

Фінансова стабільність

У щорічному звіті Bloomberg New Energy Finance (BNEF) для класифікації виробників сонячних фотоелектричних модулів використовується рейтингова система. Компанії з додатною прибутковістю відносяться до виробників першого класу. У травні 2015 року компанію Sharp Electronics було внесено в перелік компаній-виробників сонячно-енергетичного обладнання першого класу, що свідчить про її фінансову стабільність. У свою чергу, це є важливим показником надійності гарантії.

Відзнака «Найкращий бренд фотоелектричних систем»

EUPD Research відзначає бренди у галузі сонячної енергетики відповідно до того, наскільки вони є знаними, популярними серед споживачів і наскільки розвиненою є їхня дистриб'юторська мережа. Згідно з останнім дослідженням, компанія Sharp Electronics є одним із найкращих брендів у галузі фотоелектричних систем у Великій Британії та Німеччині.

Наявність на місцях

Починаючи з 1968 року, компанія Sharp має регіональну філію в Європі. Завдяки наявності місцевих підприємств технічного обслуговування та великій мережі монтажних організацій наші споживачі отримують докладні консультації.

Продуктивність

Pmax — потужність фотоелектричного модуля. Вона виражається у Вт (пік) (ватах пікової потужності) і стосується вихідної потужності фотоелектричного модуля за стандартних умов випробувань. Компанія Sharp пропонує різні модулі потужністю від 250 до 300 Вт (пік). Відповідні значення наведено на паспортній табличці і проспекті технічних характеристик модуля.

Коефіцієнт корисної дії

Коефіцієнт корисної дії (ККД) являє собою відношення вихідної потужності (одержуваної електроенергії) до вхідної (потужності сонячного проміння). Зазвичай ККД використовується для порівняння модулів. Однак деякі виробники наводять також ККД комірки. Тому слід бути уважним, щоб порівнювати між собою однотипні величини. Вибирати фотоелектричні модулі з більшою продуктивністю та вищим ККД особливо рекомендується, якщо дах має невелику площу. Фотоелектричні модулі Sharp мають дуже високий ККД — до 19,8%.

Сертифікати якості та екологічної безпеки

На ринку використовуються різні знаки якості. Кінцевому користувачу часто буває важно визначити, яка організація їх видає і за якими критеріями.

На фотоелектричні модулі Sharp наносяться такі знаки якості:

IEC: видається Міжнародною електротехнічною комісією (МЕК) за безпечність, якість і надійність (стандарти IEC/EN 61215 і IEC/EN 61730). Таку сертифікацію проводять і інші організації, зокрема TÜV і VDE.

ISO: видається Міжнародною організацією з стандартизації (МОС) за дотримання стандартів якості (ISO 9001) та екологічних стандартів (ISO 14001).

CE: виробник заявляє, що його виріб відповідає вимогам європейських директив.

MCS: дозвіл на продаж у Великій Британії.

Технології виготовлення комірок

В основному, на ринку пропонуються комірки, виготовлені двома способами: полікристалічним і монокристалічним. Як правило, монокристалічні комірки ефективніші, але й дорожчі у виробництві, а полікристалічні комірки дешевші у виробництві, але мають дещо нижчий ККД. В кінцевому рахунку, вибір модулів за технологією виробництва визначається площею даху. Якщо площа обмежена, максимальної потужності генерування можна досягнути, використовуючи монокристалічні модулі.

Гарантії

Виробники сонячних батарей надають два види гарантій: гарантію на вироби та гарантію на продуктивність. Вихідна потужність фотоелектричного модуля, як правило, зменшується з часом. Максимальне зменшення встановлюється гарантією на продуктивність. Компанія Sharp дає 10 років гарантії на виріб і 25 років гарантії на продуктивність. Деякі виробники подають гарантію на продуктивність виробу після певного терміну експлуатації. Маючи гарантію компанії Sharp на лінійну зміну продуктивності, споживач отримує надійну підставу для планування розвитку своєї сонячно-енергетичної установки.

Міцна конструкція виробу

У залежності від місця встановлення, сонячні модулі піддаються впливу певних факторів навколишнього середовища, тому вони повинні мати дуже міцну конструкцію.

Через це для фотоелектричних панелей у компанії Sharp використовують високоякісні компоненти, придатні для роботи за різних умов.

Компанія Sharp випускає широкий асортимент фотоелектричних панелей. Дізнайтеся про привабливі пакетні пропозиції компанії Sharp, які складаються з сонячних батарей, пристроїв зберігання та інвертора.

Фінансові переваги

Як зростання тарифів на електроенергію, так і зниження цін на сонячно-енергетичні системи роблять купівлю фотоелектричної системи значною інвестицією в майбутнє, яка матиме і екологічний, і економічний ефект.

Повідомлення про зниження «зелених» тарифів на електроенергію в багатьох країнах створило враження, що виробництво електроенергії на сонячних електростанціях тепер стало нерентабельним. Але крім «зелених» тарифів, є й і інші фактори, які надають економічної привабливості використанню сонячно-енергетичних систем.

Протягом останніх років у Європі спостерігалося швидке зростання тарифів на електроенергію, одержувану з електромереж загального призначення, — у середньому 4,3% на рік. Очікується й подальше зростання. У той же час ціни на фотоелектричні панелі значно зменшилися, що справляє позитивний вплив на інвестиційні затрати.

Відтак, в загальному вартість виробництва електроенергії сонячними батареями зменшилася. Тепер сонячна енергія є доступнішою від мережевої електроенергії, і ця фінансова перевага тільки збільшуватиметься у міру подальшого зростання тарифів на покупну електроенергію. Особиста сонячно-енергетична система забезпечує повну незалежність від зовнішніх факторів ціноутворення.

Державне фінансування

У залежності від урядових програм, деякі європейські країни надають фінансування на підтримку енергетичної революції. Дізнайтесь у монтажній організації, які можливості існують у вашій країні.

Податкові пільги

У залежності від національного податкового законодавства, у деяких європейських країнах придбання сонячних систем (сонячних батарей і акумуляторів) може бути вигідним з огляду на податкові пільги. Дізнайтесь у свого податкового консультанта про умови, які діють у вашій країні.

Електромережі майбутнього

Деякі виробники засобів зберігання електроенергії працюють над додатковими перспективними перевагами. Один із наших партнерів у Німеччині вже перейшов до впровадження програми, яка дозволятиме зберігати і безкоштовно використовувати надлишкову електроенергію з загальної електромережі. Наявність власних ємностей для зберігання дає можливість використовувати перспективні можливості.

Вуглецевий слід

Відповідальність за майбутнє

Тема захисту клімату і навколишнього середовища міцно вкорінилась у колективній свідомості. Тому вона є одним із головних аргументів на користь виробництва чистої енергії.

На думку переважної більшості науковців, викиди вуглекислого газу призводять до збільшення концентрації парникових газів в атмосфері, а відтак до глобального потепління. Підвищення температури ставить під загрозу не тільки глобальний устрій клімату, але й харчову базу населення Землі, існування прибережних поселень і розмаїття тварин і рослин.
(Джерело: Інститут Фраунгофера).

Багато людей вже повністю перейшли на виробництво електроенергії без викидів із використанням наших фотоелектричних пристроїв. І таким чином вони, незалежно бід фінансових чи політичних міркувань, зробили свій внесок у збереження довкілля та життя майбутніх поколінь.

Ваш особистий внесок

Приклад: Середнє споживання електроенергії в домогосподарстві з 2 осіб становить 2 500 кВт·год на рік. Якщо замість мережевої електроенергії використовувати електроенергію, вироблену сонячними батареями, це:

зекономить кисню — стільки, скільки за рік виробляє середнє дерево;

зменшить викидів вуглекислого газу — скільки викидає середній автомобіль, пройшовши відстань у 8 750 кілометрів.
(Джерело: www.klimanko.de)

Досвід компанії Sharp у сонячній енергетиці

Компанія Sharp працює у сонячній енергетиці, починаючи з 1959 року. Розуміючи відповідальність за довкілля, компанія Sharp стала провідним розробником фотоелектричних систем у світі.

Фотоелектричні модулі Sharp встановлюються у приватних будинках, громадських будівлях і житлових корпусах, на супутниках, маяках, у системах керування дорожнім рухом і в промисловості. Широка сфера застосування доводить, що фотоелектричні модулі Sharp можна використовувати у найрізноманітніших умовах.

 • 2014

  Заснування компанії Sharp Energy Solutions Europe. Центр передового досвіду у сфері інноваційних технологій сонячної енергетики

  2013

  Розробка фотоелектричної комірки з найвищим у світі ККД — 44,4%

  2011

  Введення в експлуатацію одної з найбільших у світі сонячних електростанцій (потужністю 73 МВт у Таіланді)

 • 2010

  Важлива міжнародна відзнака інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE) за ринкове впровадження та налагодження промислового виробництва фотоелектричних комірок

  2008

  Компанія стала першим у світі виробником фотоелектричних комірок, загальна потужність яких сягнула 2 ГВт

  2005

  Розробка фотоелектричних комірок, які пропускають світло і можуть використовуватись як конструктивний матеріал для вікон

 • 2000

  Найбільший у світі виробник фотоелектричних комірок і модулів

  1992

  Розробка аморфних тонкоплівкових комірок

  1980

  Випущено перші калькулятори на фотоелементах

 • 1976

  Випущено перші калькулятори на фотоелементах

  1970

  Почато виробництво фотоелектричних комірок космічного призначення

  1959

  1963 — успішне серійне виробництво фотоелектричних елементів