Зв'язатися з нами

Сучасна технологія виробництва дисплеїв

Інженери компанії Sharp постійно створюють і вдосконалюють нові технології виробництва дисплеїв. Наприклад, ще у 2007 році ми оголосили про створення Advanced Super View (ASV) — нової технології виготовлення дисплеїв, які відзначалися найвищою у світі контрастністю, найширшим кутом огляду та найшвидшим часом реакції.

Ця подія була лише одним із етапів безперервної праці з розробки дедалі складнішої нової технології. Ось деякі інші:

Нова технологія виготовлення дисплеїв із плоскою панеллю

У 2012 році компанія Sharp першою розпочала виробництво панелей РКД на основі оксиду індію, галію та цинку (IGZO). Це передова технологія виготовлення екранів, яка дозволяє досягати надзвичайно високої роздільної здатності та яскравості, а також виняткової ефективності використання електроенергії. У наш час ця «нова технологія» широко застосовується для виготовлення рідкокристалічних дисплеїв.

Найновіша технологія UV2A

Однією з наших інноваційних технологій виготовлення дисплеїв є UV2A. Це ідеальна технологія для виготовлення великоформатних дисплеїв. У ній використовується декілька запатентованих компанією матеріалів, завдяки яким вдалося досягти надзвичайно високої контрастності та нечуваної ефективності використання фонового підсвічування. Результатом є яскраві природні кольори та прекрасна роздільна здатність зображення, і все це попри незвично низьку споживану потужність — усе, чого користувач сподівається від новітньої технології виготовлення дисплеїв Sharp.

Нова передова технологія виготовлення інтерактивних дисплеїв

Донедавна виготовлення великих дисплеїв із сенсорним екраном було складною задачею, бо наявність чутливої до інфрачервоних променів матриці призводила до збільшення розмірів екрана; до того ж, ця матриця була чутливою до умов навколишнього середовища. Інженери компанії Sharp пішли іншим шляхом і розробили передову проекційно-ємнісну сенсорну технологію та сучасний контролер зі збільшеною частотою опитування. Це дало змогу створити елегантний та екологічно безпечний інтерактивний дисплей BIG PAD із 80-дюймовою плоскою панеллю.

Завдяки цій новітній технології виробництва сенсорних екранів кількість помилково визначених сигналів зменшилась у багато разів порівняно з тією, яка могла б бути за традиційної технології. У результаті вдалося значно поліпшити точність визначення дотику, досягнути природного відчуття плинності під час писання та майже повної відсутності затримок і помилкових сигналів.