Зв'язатися з нами

UCCT — ідеальний вибір для ідеальних відеостін

У звичайних відеостінах точка білого є різною на різних екранах. Темні плями чи ділянки також можуть погіршувати якість і однорідність відображуваного вмісту. Це явище затемнення називається неоднорідністю, і позбутись його, як правило, неможливо.

Компанія Sharp досконало впоралась із цією проблемою.

Технологія рівномірного колірного калібрування (UCCT) фірми Sharp усуває всі плями і видиму неоднорідність, ввівши підсилення основних кольорів по кожному зміненому пікселю. У результаті досягнуто ідеальної рівномірності точки білого та однорідності кольорів у межах цілого дисплея.

Як це працює

Крок 1: відеостіна + UCCT

UCCT являє собою заводський процес апаратного попіксельного калібрування, у якому використовується новітня об'ємна камера для внесення поправок на неоднорідність у комбінацію таблиць відповідності (LUT).

Після виконання першого кроку вже відчувається покращення, але кожний дисплей має власний профіль UCCT, і точки білого різних дисплеїв відеостіни досі можуть відрізнятися. Тому для досягнення кращих результатів необхідний другий крок.

Крок 2: відеостіна + UCCT + калібрування

Точка білого та колірний профіль кожного дисплея вимірюються зовнішнім давачем. Програмна система встановлення та калібрування дисплеїв фірми Sharp (DITwC) узгоджує (шляхом апаратного калібрування) таблиці LUT дисплеїв, щоб вони були однакові у межах цілої стіни.

До кожного дисплея застосовується калібрування за допомогою зовнішнього давача, а система DITwC узгоджує точки білого для створення єдиної відеостіни.

Корекція неоднорідності зазвичай залишається незмінною протягом цілого терміну експлуатації дисплея, але іноді може бути потрібно оновити калібрування за допомогою програмного забезпечення DITwC, оскільки внаслідок старіння може відбуватися дрейф точки білого.

Унікальний підхід

Рівномірне колірного калібрування (UCCT) фірми Sharp — насправді передова технологія, адже жоден інший виробник не здійснює:

  • корекцію нерівномірності за L*ab, яка створює лінійне представлення всіх розрізнюваних кольорів, наближене до сприйняття кольору людським оком.
  • об'ємне керування кольорами, для якого використовується сполучення внутрішніх таблиць відповідності кольорів (LUT) для керування колірністю кожної панелі.
  • Калібрування кольорів за точкою білого, яке забезпечує повну відповідність заданій колірній температурі від периферії екрана до центру, а також між усіма екранами, за параметром L*ab.

Таким чином, забезпечується ідеальне узгодження екранів у межах відеостіни, а відтак якісно відтворювати зображення, справляючи сильне враження на глядачів.