Зв'язатися з нами

Вертикальні ринки

Правильно вибрати монітор з РКД надзвичайно важливо. Кожного разу, коли на нього хтось дивиться — клієнти, колеги чи делегати конференції, — якість і чіткість вашого цифрового інформаційного вказівника справляє сильне і тривале враження.

Наш асортимент комерційних дисплеїв і екранів для цифрових інформаційних вказівників містить монітори для широкого ряду професійних задач. Наприклад, у залах засідань, великих кабінетах для нарад і навчальних класах наші інтерактивні лекційні дошки BIG PAD допомагають пояснювати складні теми, полегшують співпрацю та участь у роботі групи.

У магазинах наші дисплеї 4K донесуть до відвідувачів вашу інформацію з разючою чіткістю, привертаючи увагу, спонукуючи людей зупинитись і побачити.

У місцях проведення масових заходів, у торгових залах, вестибюлях, виставках і виставках-ярмарках наші рішення для корпоративних цифрових інформаційних вказівників — ідеальний вибір для реклами чи циклічного показу інформаційних і розважальних відеороликів.

Хоч би що ви шукали — чи доступні монітори з РКД для ближнього перегляду, чи приголомшливу стіну з дисплеїв 4K, — для будь-якої задачі Sharp має рішення для цифрових інформаційних вказівників, яке справлятиме дійсно хороше перше враження.

 • Освіта

  Створіть і підтримуйте поліпшені умови для навчання в усій системі освіти. У початкових та середніх школах, вищих навчальних закладах, коледжах, університетах, а поза їх межами – в системах корпоративної освіти та освіти для дорослих можливість поліпшити взаємодію з учнями та заохотити їх може бути реалізовано за допомогою наших професійних дисплеїв. Попри суміщення сенсорних дисплеїв високої роздільної здатності з можливістю бездротового зв'язку з іншими пристроями, досвід і розуміння Sharp забезпечує інтуїтивність і легкість у користуванні цими перевагами, що надає викладачам можливість зосередитись на навчанні, а не на техніці.

  Наблизьте навчання в усіх вікових групах до життя, використовуючи сильне стимулювання та залучення через зорове сприйняття. Викладачі та учні можуть співпрацювати, отримуючи від навчання більшу користь завдяки інтерактивним можливостям BIG PAD фірми Sharp.

  Додаткова освіта

  Створюйте та представляйте переконливі інтерактивні презентації з застосуванням анотацій із метою покращити розуміння матеріалу та спонукати до співпраці учнів із викладачами, покращивши їхню участь у навчальному процесі.  Використовуючи професійні дисплеї Sharp у фойє, приймальні та інших зонах загального користування, можна передавати студентам важливу інформацію та оголошення.

  Навчальні центри

  Вітайте делегатів корпоративних курсів та курсів для дорослих, подаючи потрібну інформацію за допомогою ефективних і добре помітних цифрових табло в зонах прийому. Оптимізуйте їхню участь і взаємодію під час лекцій та зустрічей з викладачами, використовуючи інтерактивні дисплеї BIG PAD, сенсорні монітори та інноваційне програмне забезпечення фірми Sharp, які забезпечують кращу презентацію, співпрацю та передачу інформації.

  Досвід застосування: Caister School

 • Офісні конференц-зали

  Ще ніколи потреба справити тривале позитивне враження не була такою високою в конкурентному світі бізнесу. Провідні інновації та досвід компанії Sharp дозволяють організаціям отримувати користь із нових стандартів представлення та відображення. Від створення пам'ятного та вражаючого привітання в приймальні, до функцій інтерактивного представлення інформації в конференц-залах та організації відеоконференцій, відображення та роботи зі складними та докладними фінансовими даними на моніторах надвисокої роздільної здатності, немає меж вкладу Sharp Visual Solutions у робоче середовище форми.

  Конференц-зали та зали засідань

  Презентації та відеоконференції з застосуванням великоформатного інтерактивного монітора Sharp BIG PAD стимулюють новий рівень участі та взаємодії.  У BIG PAD можливості дисплею суміщено з екранними нотатками, завдяки чому створено вичерпне рішення для презентацій. Програмне забезпечення Touch Display Link фірми Sharp дозволяє всім учасникам поширювати інформацію та працювати з BIG PAD за допомогою мобільних пристроїв чи встановити сенсорний монітор розміром 20 дюймів та BIG PAD із метою підвищення гнучкості у способі викладу презентації.

  Oфіс

  Перетворіть приймальну на пам'ятне та динамічне місце, яке посилюватиме авторитет і становище вашої організації. Використовуйте відеостіни з дисплеїв високої роздільної здатності, що поліпшуватимуть перше враження та надаватимуть уявлення про діяльність компанії, разом з окремими цифровими  дисплеями, на яких відвідувачу передаватиметься особисте привітання, створюючи професійну, але привітну атмосферу на нарадах.

  Фінанси

  Забезпечте максимальну чіткість представлення інформації в торгових залах, використовуючи наші дисплеї надвисокої роздільної здатності або окремо, або групами. Збільшуйте продуктивність і ефективність використання настільного простору під час роботи з великим обсягом складних даних.

  Приклад застосування - BMW

 • Табло у роздрібних магазинах

  Завдяки ефектним професійним дисплеям Sharp можна стимулювати пропускну здатність і значно підвищити привабливість магазину, оптимізувати ідентичність та впізнаваність бренду в насичених умовах роздрібного магазину.  Наш досвід допоможе підвищити авторитет, створивши в магазині середовище, що запам'ятовуватиметься, дозволятиме передавати по цілому магазині сезонні, тактичні та рекламні повідомлення та запровадити нові способи оптимізації взаємодію з покупцями та стимулювання продажу.

  Навіть у найскладніших та конкурентних галузях роздрібної торгівлі досвід і інновації Sharp завжди дозволяють віднайти рішення, яке справить тривале враження на покупців і створить аналогічні перспективи на майбутнє.

  Табло у роздрібних магазинах

  Зіставивши наші екрани високої роздільної здатності з надвузькою рамкою, які випускаються розміром од 90 дюймів, можна створити привабливі професійні дисплеї, які привертатимуть увагу, підсилюватимуть привабливість бренду та створюватимуть у магазині незабутнє середовище. Наші монітори високої яскравості дозволяють створювати виразні фасадні та вітринні інсталяції, а з комп'ютера з програмним забезпеченням Digital Signage фірми Sharp можна організувати централізоване передавання сезонних, тактичних та рекламних повідомлень. Цифрові дисплеї Sharp призначені для роботи в портретному та пейзажному розташуванні, що надає оптимальні можливості для звертання безпосередньо до покупця в магазині.

  Продаж біля касових стійок

  Наші інноваційні сенсорні монітори дозволяють здійснювати інтерактивну демонстрацію і високоефективне поширення цифрових даних чи інформації безпосередньо до покупця, досягаючи максимального залучення клієнтів і збільшуючи потенціал переведення у продаж.

  Кіоск

  Сенсорні екрани Sharp у постійних кіосках чи торгових терміналах здатні покращити взаємодію з покупцем і підвищити можливості інтерактивного продажу без залучення персоналу.

  Приклад застосування - Furla

  Приклад застосування - City Gross

 • Відпочинок та музейна справа

  Покращіть умови відпочинку та конкурентоспроможність розваг у цій динамічній галузі з сильною конкуренцією. Забезпечте максимальну привабливість страв у ресторані, користуючись дисплеями високої роздільної здатності, розповсюджуйте відеозаписи та активне програмування в барах, клубах і спортзалах, щоб звертатись одночасно до всіх відвідувачів, створіть неповторну й пам'ятну атмосферу в холі та приймальні готелю, щоб підвищити його конкурентоспроможність і диференціацію.

  Перетворіть нерухомі вітрини виставок і музеїв на захопливі інтерактивні видовища, застосувавши сенсорні екрани та відеодисплеї.

  Компанія Sharp розуміє необхідність покращення враження кожного споживача й завжди користується своїм досвідом, щоб реалізувати кожну можливість..

  Ресторани та бари

  Створіть приємну та пам'ятну атмосферу, представляючи на багатьох дисплеях із високою роздільною здатністю активне програмування чи відео. Запровадьте привабливе відображення меню, цін чи рекламних акцій на цифрових табло або застосуйте нові способи замовлення за допомогою інтерактивних столів із стільницями – сенсорними екранами.

  Готелі

  Справте незабутнє перше враження й поширте теплий прийом у приймальні, використовуючи наші дисплеї великого розміру; передавайте гостям важливу інформацію на екранах, розроблених спеціально для цілодобового користування.

  Виставки та музеї

  Підвищіть цінування експонатів і покращіть взаємодію з ними, користуючись нашими екранами надвисокої роздільної здатності, збільшіть цінування найдрібніших деталей, у той час як Sharp технологія сенсорних екранів Sharp може може дозволити точно вибрати конкретної сфери інтересів.

  Приклад застосування - Галерея фотографій

 • САПР і дизайн

  Ми пишаємося, що наша відданість якості та інноваціям відповідає вимогам професійних дизайнерів, для яких монітор є важливим інструментом у роботі. Наші монітори надвисокої роздільної здатності IGZO забезпечують абсолютну якість зображення та точно відображають найтонші деталі. Зокрема, виключною точністю відзначається відображення кольору, а завдяки технології виробництва сенсорних екранів Sharp користувачі САПР, креативники, графіки та розробники відеоігор можуть безпосередньо працювати з зображеннями. Виняткове відтворення деталей забезпечує абсолютну точність при роботі з мишею чи стилусом.

 • Транспортна інфраструктура

  Чітко передавайте важливу інформацію масовій та плинній аудиторії навіть у найскладніших з технічної точки зору умовах. Оскільки ми розуміємо особливі труднощі безперервної експлуатації в умовах високої запиленості, вібрації та температури, обладнання Sharp відзначається абсолютною надійністю. Завдяки відданості інноваціям та високій якості, ми забезпечуємо високу роздільну здатність світлодіодних екранів великих розмірів, аж до 90 дюймів. Це дозволяє чітко представляти складні та постійно змінні дані в умовах яскравого освітлення чи денного світла. Всі монітори можна використовувати в портретній та пейзажній орієнтації.

  Цифрові табло

  Забезпечте максимальну роздрібну виручку та передачу інформації масовій аудиторії в місцях із великим трафіком за допомогою цифрових табло Sharp, розроблених з урахуванням вимог до надійності, необхідних у таких складних умовах експлуатації.

 • Оренда та прийняття пожильців

  Залучіть силу збільшеного представлення на великих привабливих відеостінах. Створіть потужний та незабутній центр уваги на події будь-якого масштабу, скориставшись гнучкою технологією модульної відеостіни. Наші інноваційні екрани з надвузькою рамкою можна використовувати як модулі, задовольняючи вимоги будь-якої події. Розмір окремих дисплеїв може сягати 90 дюймів, вони можуть працювати у різних режимах яскравості, а чіткість зображень за будь-яких умов буде оптимальною.

  Чи то на концерті, чи на виставці, на корпоративному святі чи при позначенні периметру спортивних змаганнях, незалежно від тривалості заходу можна бути певним: досвід Sharp справить позитивне враження на аудиторію будь-якої чисельності.

 • Медичні заклади

  Коли абсолютна точність і чіткість зображення не просто бажана, але й важлива, у пригоді стануть досвід і передові розробки компанії Sharp. Інтерактивні сенсорні екрани великого формату й екрани надвисокої роздільної здатності забезпечують надзвичайне відтворення подробиці під час медичного навчання, а консультування пацієнтів у сферах загальної терапії, консультації та стоматології можна значно покращити, передаючи основну інформацію у найдрібніших подробицях.
  Наша технологія допоможе створити підбадьорливу атмосферу та передавати важливі медичні чи комерційні повідомлення, які перетворять зал очікування на позитивне та комфортне місце.

  Медична освіта

  Надвисока роздільна здатність забезпечує точне відтворення найменших життєво важливих подробиць,а великий формат інтерактивних дисплеїв BIG PAD фірми Sharp із програмним забезпеченням для анотацій являє собою гнучке, абсолютно інтерактивний та захопливий навчальний засіб.

  Консультування пацієнтів

  Розширте можливості особистої консультації переглядом зображень, результатів аналізів, сканування, лікування та іншої візуальної інформації з застосуванням технології Sharp для передачі зображень із надвисокою роздільною здатністю та можливостями додавання екранних анотацій.

  Табло в залах очікування

  Створіть позитивну й підбадьорливу атмосферу за допомогою інноваційного дисплею Sharp, який дозволяє передавати чітку та потрібну хірургічну інформацію, розважати пацієнтів, що очікують та надавати додаткову інформацію шляхом передавання відповідних рекламних повідомлень.

  Відтворення знімків DICOM

  Легко переглядайте знімки DICOM у медичних закладах і установах за допомогою новітніх бездротових виробів BIG PAD, у яких передбачено режим емуляції DICOM.

 • Студії запису та компонування телепрограм

  Наша відданість високій якості та інноваціям відображається ступенем довіри до обладнання Sharp серед технічно вимогливих галузей телебачення та відеовиробництва, чи то в студії, на місцях чи у спеціальних студіях остаточного монтажу.

  Від висококласних засобів аналізу та представлення передач чи студійних фонових відеостін великого формату й до моніторів надвисокої роздільної здатності на пульті керування та за місцем, Sharp забезпечує якість зображення та докладний технічний контроль, необхідний найвимогливішим професіоналам.

  Остаточний монтаж та редагування

  У цих складних професійних системах потрібні дисплеї з найвищими можливостями: абсолютною якістю зображення, точністю відтворення зображення та повним контролем над налаштуваннями зображень. Професійні дисплеї Sharp здатні задовольнити ці суттєві вимоги.

  У кадрі

  Технології Sharp підвищують привабливість студійних комплексів завдяки застосуванню окремих екранів чи сполученню декількох екранів надвисокої роздільної здатності з вузькою рамкою в фонову відеостіну чи інтерактивного екрану BIG PAD, який має можливість аналізу спортивних змагань високого рівня, в т. ч. з футболу та мотогонок.

  Поза камерою

  Зі зростанням професійних вимог до місцевих моніторів та моніторів камери зростає й наша рішучість забезпечувати відповідність найвищим стандартам. Наші монітори надвисокої роздільної здатності забезпечують високий стандартний рівень якості зображення, регулювання кольорової температури, а також можливість розтягування та стиснення зображення, яка забезпечує повний контроль та абсолютну точність як у студії, так і за місцем.