Зв'язатися з нами

Задоволення потреб вертикальних ринків

Компанія Sharp широко відома своїми компактними малими офісними принтерами та енергоефективними корпоративними принтерами. А чи відомо вам, що наші рішення не обмежуються світом принтерів для бізнесу, а призначені також для певних вертикальних ринків?

Органи влади, юридичні фірми й фінансові організації, заклади освіти, готельний бізнес, сектор охорони здоров’я — хоч би в якій галузі ви працювали, ви побачите, що Sharp має системи, що задовольняють ваші особливі потреби.

Фактично, до нашого асортименту входять чорно-білі й кольорові багатофункціональні принтери (БФП), швидкодійні і гнучкі великоформатні принтери, а також портфель програмних рішень і керованих послуг, які підвищують ефективність і продуктивність праці на кожному робочому місці. Наведемо лише кілька прикладів:

 • Місцеві й центральні органи влади

  Завдяки надійності технологій друку, які використовує компанія Sharp, наші споживачі можуть виготовляти високоякісний друкований матеріал із дотриманням цілковитої безпеки. Наші великоформатні принтери й БФП полегшують виготовлення різноманітної документації та готових брошур у кількостях, по які в іншому випадку довелося б звертатись по послуги сторонньої друкарської компанії.

 • Освіта

  Школи, коледжі та інші заклади освіти, які потребують доступного за ціною й екологічно безпечного друкарського обладнання з найвищим рівнем захисту інформації та простими функціями обробки документів, можуть придбати потрібну техніку у компанії Sharp. В освітніх закладах здобули популярність декілька наших корпоративних принтерів, великоформатних принтерів і навіть доступні принтери для малих офісів.

 • Юридичні фірми й фінансові організації

  Юридичні фірми й фінансові організації з радість сприймають легкість, із якою можна користуватися нашими БФП і принтери для бізнесу для створення і обробки конфіденційної документації з можливістю перевірки контрольного журналу. Крім того, коли надійде час замінити апарат, користувач може повністю стерти з нього всі залишки інформації.

 • Охорона здоров'я

  Витрати і безпека мають у галузі охорони здоров’я ще більше значення, ніж на будь-якому іншому вертикальному ринку. Саме тому ми розробили лінійку БФП і принтерів для бізнесу й великоформатних принтерів, які відзначаються конкурентоспроможною вартістю друку сторінки і одними з найсуворіших режимів захисту інформації.

 • Готельно-ресторанний бізнес

  Ми розуміємо, що спільні корпоративні заходи, які потрібно провести швидко і з дотриманням жорстких термінів, є серйозним викликом для готелів, адже імідж у цьому бізнесі має дуже велике значення, а другого шансу зробити все правильно ніхто не дасть.

  Але завдяки БФП Sharp можна справити враження на відвідувачів, адже ці апарати дозволяють легко сканувати й відправляти електронною поштою паперові документи, надсилати й отримувати факсимільні повідомлення, друкувати вказівники, повідомлення і навіть вишукані меню на високоякісному матеріалі. Крім того, наші великоформатні принтери мають ряд простих у користуванні функцій, за допомогою яких ви зможете швидко виготовити привабливі й високоякісні вказівники.

 • Корпоративний сектор

  Підприємства і робочі групи за допомогою БФП Sharp складають звіти, презентації та публікують буклети високої якості та професійного рівня виконання. БФП слугує природним зв'язком між інформацією і способом її використання, і саме тому компанія Sharp пропонує повний комплекс засобів захисту, які дозволяють нашим замовникам самостійно обирати рівень захисту конфіденційної інформації. Сумлінно ставлячись до потреб різних підприємств, компанія Sharp комбінує первинне шифрування з багатократним перезаписом даних, що за рівнем захисту перевершує багато процесів, які використовують інші сучасні виробники.