Зв'язатися з нами

Вихідні дані

Sharp Electronics (Europe) GMBH Sp. z o.o. branch in Poland
Headquarters: 
33, Poleczki street
02-822 Warsaw
Poland

Phone: + 48 22 545 81 00
Fax: + 48 22 545 81 05

Registered at Regional Court in Warsaw, XIII Commercial Division of the National Court Register KRS: 0000226509, NIP: 1080000846, REGON: 140021108
 

Умови та правила використання

На сайті компанії Sharp Electronics (Europe) GmbH подається актуальна та правдива інформація загального характеру. Проте, ми не гарантуємо цілісності, точності та своєчасності оновлення змісту. Це стосується також зовнішніх сторінок, посилання на які можна знайти на нашому сайті.

Рішенням Гамбурзького окружного суду від 12 травня 1998 встановлено, що приєднання до сайту гіперпосилань на зовнішні сторінки робить його частково відповідальним за їхній зміст. Проте, можна цього уникнути чітко стверджуючи своє відмежування від них.

На всі гіперпосилання в Інтернеті поширюється наступне:
Ми чітко наголошуємо, що ми не маємо ніякого впливу на форму і вміст зв'язаних сайтів.
Ми відмежовуємося від змісту зв'язаних сайтів та не привласнюємо собі їхнього змісту.

Подальші умови щодо використання сайту Sharp Electronics (Europe) GmbH:

Права інтелектуальної власності
Вміст і макет сайту захищається авторським правом. Всі права застережено. Будь-яке копіювання та використання інформації та даних (тексту, картинок, графіки, звуку, відео або флеш-анімації), а також їхніх уривків з сайту Sharp Electronics (Europe) GmbH без попереднього письмового дозволу забороняється.

Торгові марки та логотипи
Торгові марки і логотипи, які використовуються на сайті захищено. Не дозволяється використовувати торгових марок та логотипів без попереднього письмового дозволю компанії Sharp Electronics (Europe) GmbH. Встановлення посилань на сайт компанії Sharp Electronics (Europe) GmbH. Посилання на цей сайт можуть встановлюватися лише у випадку, коли вони не порушують жодних прав, а саме: авторських прав, прав на торгові марки або права інтелектуальної власності компанії Sharp Electronics (Europe) GmbH.

Захист даних
Особисті дані, які подаються користувачами сайту використовуються лише для з'ясування їхньої особи. Ми хочемо чітко наголосити на тому, що ми обробляємо всі особисті дані в суворій відповідності з умовами законів про захист особистих даних. Зокрема, особисті дані не доводяться до відома третіх сторін без відповідного дозволу.