Зв'язатися з нами

Великоформатні офісні принтери й виробничі принтери

Якщо вам потрібен великий офісний принтер або швидкодійний виробничий принтер із широкими можливостями, варто придивитися до техніки Sharp. Кольорові і чорно-білі, базові і топові моделі, з EFI Fiery чи нашим власним контролером —  цифрові виробничі принтери Sharp можуть працювати у будь-якому друкарському залі чи копіювальному відділі компанії.

Усі наші виробничі принтери й великоформатні принтери відзначаються не тільки високою надійністю, завдяки якій вони здатні виконувати великі обсяги виробничого друку, а й надзвичайною простотою у використанні і  напрочуд високою ефективністю використання енергії; крім того, їхні можливості, ефективність, безпеку і легкість у використанні поліпшує застосування лінійки Optimised Software Solutions.

Як вибрати потрібну модель

Перш ніж порівнювати виробничі принтери, необхідно зрозуміти, які задачі знадобиться виконувати і які навички виробничого друку має наявний персонал.

Якщо ви вже маєте один із наших великих офісних принтерів чи багатофункційних принтерів (БФП), але плануєте розширити парк друкарської техніки, придбавши виробничий принтер або один із великоформатних принтерів Sharp — можливо, щоб запровадити друк динамічних даних чи перейти до передових методів обробки інформації з винятковою точністю відтворення кольорів, — варто розглянути модель із цифровим препроцесором (DFE) Fiery.

Деякі з цих моделей мають інтегрований шлюз Fiery, який може за командою переходити на контролер Fiery чи на фірмовий контролер Sharp, що дає змогу користуватися найліпшими можливостями обох контролерів.

Завдяки шлюзу Fiery, який використовується тільки в обладнанні Sharp, досвідчені оператори одержують швидкий доступ до найпоширенішої у сфері EFI системи Command WorkStation, не встановлюючи окрему робочу станцію. Будь-яке налаштування обладнання чи паперу можна ввести безпосередньо з панелі керування. Це робиться швидко й легко, без якихось особливих зусиль чи плутанини, на всіх цифрових виробничих принтерах.

Елегантність і простота

Якщо ви плануєте придбати перший цифровий виробничий принтер і наразі не маєте досвіду чи кваліфікації роботи з одним чи кількома DFE, можливо, варто обрати виробничий принтер Sharp, який уже обладнано власним, повністю інтегрованим контролером.

Такі принтери мають великий кольоровий сенсорний екран із ковзним керуванням, на якому простіше виконувати будь-які дії. А оскільки майже всі роботи можна автоматизувати від початку й до кінця, робота принтера відбувається майже без втручання оператора і з якнайменшою ймовірністю помилки.

Усі виробничі принтери Sharp мають високу продуктивність і широкий вибір сортів паперу. Фактично, вони мають усе, що можна очікувати від цифрового виробничого принтера першого класу — окрім складності!