Зв'язатися з нами

Монітор з підтримкою співпраці у системі Windows

Заходьте. Підключайтеся. Працюйте разом.

Монітор Sharp із підтримкою співпраці у системі Windows — це інтерактивний дисплей 4K нового покоління, розміром 70”, що відповідає вимогам Microsoft WCD і дозволяє починати співпрацю на нарадах одразу після підключення.

Окрім відповідності вимогам компанії Microsoft, він також безперешкодно взаємодіє з найкращими засобами для співпраці з пакету Microsoft 365. WCD з застосуванням давачів з ІР здатні працювати з цифровими двійниками Microsoft Azure, відстежуючи та оптимізуючи умови в "розумній" кімнаті для нарад чи у просторі для співпраці.

Awards for our Windows collaboration display

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award for displays. CE Pro and Commercial Integrator magazines.
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.

Завжди кращі наради

Просте самонастроювання з монітором з підтримкою співпраці у системі Windows. Його кабель USB-C дозволяє підключатися швидко і легко, щоб можна було почати роботу.

Всюди — у кімнатах для нарад, вестибюлях чи навчальних класах — можна зекономити до 10 хвилин* очікування на початок наради та налаштування відеосистеми для підключення учасників, що користуються дистанційним режимом.

Користуючись нашою відзначеною нагородами ємнісною сенсорною технологією, а також найкращими засобами співпраці, як Microsoft 365 і групи Microsoft, ви зможете вивести свої наради на новий рівень.

* Дослідження Total Economic Impact™, Forrester Consulting, лютий 2016 р.

Завжди розумніші будівлі

Завдяки комутатору давачів з ІР, до якого підключається повний комплект кінцевих давачів, можна стежити за умовами проведення наради в розумній будівлі, звертаючи увагу на такі моменти як:

  • кількість присутніх на нараді;
  • температура й вологість;
  • природне освітлення;
  • показники якості повітря.

Одержавши просторові дані, можна поліпшити роботу систем опалення, охолодження та бронювання приміщень для нарад, які в комплексі забезпечують комфортніші умови перебування.

Завжди краще розуміння

Завдяки новим хмарним послугам з'явилися нові привабливі способи управління даними, відкривають нові можливості управління активами та використання ресурсів. Дані з давачів WCD можуть піддаватись обробці з використанням хмарних алгоритмів ШІ або звичайному фільтруванню та використанню в режимі реального часу. На платформі ІР Microsoft Azure Digital Twins ("Цифрові двійники") можуть виконуватись загальнодоступні хмарні та абонентські послуги, наприклад застосунок Sharp WorkSpace Intelligence*, який виконує цінні функції з управління інженерними службами, або її просто можна використовувати, щоб створювати комфортніші умови в кабінетах для нарад.

Always room for improvement

Sharp WorkSpaces is software solution that helps you make the best use of data from the IoT Sensor hub on the Windows collaboration display. It provides clear, visual information to enable more efficient room booking and utilisation and create comfortable meeting and training room environments for more productive collaboration and learning. Using Sharp WorkSpaces is a smarter way to monitor and improve meeting room usage and conditions.

Sharp WorkSpaces delivers real-time analysis of the environmental conditions in your boardrooms and meeting spaces as part of a temperature monitoring system, it continually measures the ambient temperature and relative humidity levels as well as the light and air quality it can help you ensure maximum comfort in each room.

Image for illustration purposes only. 

Повідомте про свій інтерес, і з вами зв'яжеться одна з груп з продажу.

loading