Зв'язатися з нами

Монітор з підтримкою співпраці у системі Windows

Заходьте. Підключайтеся. Працюйте разом.

Монітор Sharp із підтримкою співпраці у системі Windows — це інтерактивний дисплей 4K нового покоління, розміром 70”, що відповідає вимогам Microsoft WCD і дозволяє починати співпрацю на нарадах одразу після підключення.

Окрім відповідності вимогам компанії Microsoft, він також безперешкодно взаємодіє з найкращими засобами для співпраці з пакету Microsoft 365. WCD з застосуванням давачів з ІР здатні працювати з цифровими двійниками Microsoft Azure, відстежуючи та оптимізуючи умови в "розумній" кімнаті для нарад чи у просторі для співпраці.

Завжди кращі наради

Просте самонастроювання з монітором з підтримкою співпраці у системі Windows. Його кабель USB-C дозволяє підключатися швидко і легко, щоб можна було почати роботу.

Всюди — у кімнатах для нарад, вестибюлях чи навчальних класах — можна зекономити до 10 хвилин* очікування на початок наради та налаштування відеосистеми для підключення учасників, що користуються дистанційним режимом.

Користуючись нашою відзначеною нагородами ємнісною сенсорною технологією, а також найкращими засобами співпраці, як Microsoft 365 і групи Microsoft, ви зможете вивести свої наради на новий рівень.

* Дослідження Total Economic Impact™, Forrester Consulting, лютий 2016 р.

Завжди розумніші будівлі

Завдяки комутатору давачів з ІР, до якого підключається повний комплект кінцевих давачів, можна стежити за умовами проведення наради в розумній будівлі, звертаючи увагу на такі моменти як:

  • кількість присутніх на нараді;
  • температура й вологість;
  • природне освітлення;
  • показники якості повітря.

Одержавши просторові дані, можна поліпшити роботу систем опалення, охолодження та бронювання приміщень для нарад, які в комплексі забезпечують комфортніші умови перебування.

Завжди краще розуміння

Завдяки новим хмарним послугам з'явилися нові привабливі способи управління даними, відкривають нові можливості управління активами та використання ресурсів. Дані з давачів WCD можуть піддаватись обробці з використанням хмарних алгоритмів ШІ або звичайному фільтруванню та використанню в режимі реального часу. На платформі ІР Microsoft Azure Digital Twins ("Цифрові двійники") можуть виконуватись загальнодоступні хмарні та абонентські послуги, наприклад застосунок Sharp WorkSpace Intelligence*, який виконує цінні функції з управління інженерними службами, або її просто можна використовувати, щоб створювати комфортніші умови в кабінетах для нарад.

Повідомте про свій інтерес, і з вами зв'яжеться одна з груп з продажу.

loading